HOROSKOP PARTNERSKI

DLA KOBIETY

KOZIOROŻEC
WODNIK
RYBY
BARAN
BYK
BLIŹNIĘTA
RAK
LEW
PANNA
WAGA
SKORPION
STRZELEC

DLA MĘŻCZYZNY

KOZIOROŻEC
WODNIK
RYBY
BARAN
BYK
BLIŹNIĘTA
RAK
LEW
PANNA
WAGA
SKORPION
STRZELECCZYM JEST HOROSKOP PARTNERSKI?

Jest próbą porównania osobowości w podziale na różne znaki Zodiaku. To czy do siebie pasują, czy mogą się kochać czy są dopasowani do siebie pod względem temperamentu i czy mogą być ze sobą szczęśliwi przez całe życie, przez chwilę czy może będą się wzajemnie unieszczęśliwiać. Horoskop partnerski odpowie Ci jakie znaki Zodiaku do siebie pasują, a jakie nie.

Zanim jednak dowiesz się kto byłby najlepszym zodiakalnym partnerem dla Ciebie, najpierw musisz zrozumieć czym jest to partnerstwo. Według definicji jest to połączenie czterech działań w jedno i zastosowanie tych działań wobec jednej lub więcej osoby. Tymi działaniami są: wzajemna współpraca, wzajemność pozytywnych uczuć, zaufanie połączone z nieczynieniem złego wobec partnera oraz pomoc, która dokonywana jest na prośbę lub gdy wewnętrznie wyczujemy, że ta pomoc jest potrzebna. To jest oczywiście tylko definicja, która rozkłada się na wiele innych czynników mniej lub bardziej od siebie zależnych. Dlatego też ani to co powyżej napisano, ani opracowany na dalszych stronach horoskop nie stanowi ostatecznej wyroczni.

Nie mniej jednak, że to tylko taka niewinna zabawa, to zachęcamy do zapoznaniem się z horoskopem partnerskim. Być może odnajdziecie w nim coś co Was zaskoczy, coś co odkryjecie lub potwierdzicie, że jest właśnie tak jak ten horoskop mówi.