HOROSKOP CHIŃSKI – BAWÓŁ

BAWÓŁ

Urodzeni w latach 1925; 1937; 1949; 1961; 1973; 1985; 1997; 2009.

(Jeśli urodziłeś/aś się między 1 stycznia a 20 lutego twój znak horoskopu może być inny. Sprawdź tutaj – chiński zodiak.)

Wszelkie zachodzące zmiany uważa za stratę czasu i energii. Najchętniej widziałby świat takim, jaki był w czasie jego dzieciństwa. Nie potrafi zrozumieć, że wszystko się zmienia i nie dopuszcza do siebie wiadomości, że sam również się zmienia. Wolny czas najchętniej spędzałby w domu, gdzie spokój i cisza pozwala mu na rozmyślania. Żadna praca nie stanowi dla niego nadzwyczajnego wyzwania. Najpierw długo się zastanawia jak to zrobić, a potem powoli i cierpliwie wykonuje powierzone mu zadania. Jest przy tym bardzo precyzyjny i dlatego osiąga sukcesy w pracy zawodowej. Nie są to jednak sukcesy związane z awansem, raczej jest chwalony i wyróżniany przy pomocy środków materialnych. Mimo, że emanuje z niego spokój i opanowanie nie należy go denerwować. Wytrzymuje bardzo wiele, ale jest niczym naczynie do którego kropla po kropli wlewa się woda, aż w pewnym momencie musi zacząć się wylewać bokami. Tak i on w pewnym momencie wybucha taką złością i brakiem opanowania, że niejednokrotnie może dojść nawet do rękoczynów. Bardzo trudno go przekonać do własnych poglądów. Jest uparty i mało elastyczny. Nie osiąga sukcesów w biznesie, gdyż swoich dostawców i klientów uważa za głupców i chciałby nimi dyrygować. Gdy znajdzie się na przyjęciu towarzyskim siada gdzieś z boku i obserwuje ludzi. Z tego też powodu postrzegany jest jako odludek. Nie ma przyjaciół, gdyż nie chce ich mieć. Uważa, że sam dla siebie jest najlepszym przyjacielem.Chiński horoskop partnerski dla Bawoła

Bawół w kontaktach seksualnych jest trochę samolubny. Jeżeli partner osoby spod tego znaku nie będzie w stanie zaspokoić jego potrzeb, to może się spodziewać zdrady. Z drugiej jednak strony Bawół nie potrzebuje seksu wyrafinowanego i namiętnego. Zależy mu przede wszystkim na rozładowaniu swojego popędu płciowego, przez co czasem wybiera partnerów którzy nie pociągają go ani pod względem urody, ani pod względem intelektu. Jest bardzo nieśmiały, co utrudnia mu kontakty damsko-męskie. Bardzo rzadko decyduje się jako pierwszy powiedzieć o swej miłości czy pożądaniu. Czeka, aż ta druga osoba wyzna, że jest nim zainteresowana. W związku z takim podejściem bardzo często nie ma partnera na życie, a krótkimi, przelotnymi romansami nie jest zainteresowany. Gdy jednak zwiąże się na stałe można liczyć na jego wierność i przywiązanie do rodziny. Brakuje mu natomiast namiętności, fantazji i romantyzmu.
W roku Bawoła urodzili się m.in.: Richard Nixon (polityk), Julian Przyboś (poeta), Maria Dąbrowska (pisarka), Aleksander Fredro (komediopisarz).

Jeżeli chcesz sprawdzić jaki jest znak Twojego partnera lub Twojej partnerki i dowiedzieć się co o nim / o niej mówi horoskop chiński wejdź na stronę  znaki horoskopu chińskiego

Kolejny znak przepowiedni charakteryzujących ludzi urodzonych w chińskim roku, to horoskop chiński Tygrys

Zobacz również horoskop codzienny który się sprawdza. Dowiesz się co może cię czekać dziś.

Kolejne znaki chińskiego zodiaku znajdziesz na stronie horoskop chiński