HOROSKOP CHIŃSKI – SMOK

SMOK

Urodzeni w latach 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012.

(Jeśli urodziłeś/aś się między 1 stycznia a 20 lutego twój znak horoskopu może być inny. Sprawdź tutaj – chiński zodiak.)

Błyskotliwy i inteligentny. Bardzo zdolny, nie trzeba mu niczego powtarzać dwa razy. Każdą, nawet najbardziej zakamuflowana informacje potrafi wykorzystać do własnych celów. Każda sprawa w której bierze udział musi być zorganizowana w najdrobniejszych szczegółach, a współpracujące osoby muszą znać się na swojej pracy. Od innych żąda bardzo wiele, ale sam od siebie jeszcze więcej. W rozmowie jest konkretny i nie owija w bawełnę. Można odnieść wrażenie, że brakuje mu taktu, ale taki jest jego styl bycia. Należy do ludzi, którzy za co by się nie wzięli, to im zawsze się powiedzie. Ma silną osobowość i silnie oddziałuje na innych ludzi. Typ przywódcy. Pedant i perfekcjonista. W towarzystwie bardzo męczący, ponieważ nie ma poczucia humoru, a bardzo chciałby wieść rej także w stosunkach towarzyskich. W związku z tym stroni od zabaw i przyjęć, jeśli musi brać w nich udział to tylko dlatego, że tak każe jego rozsądek.Lubi sportowy tryb życia, a nie lubi wszelkiego rodzaju używek. W głębi duszy jest dobrym człowiekiem, ale nie umie tego okazać. Jego szorstkość, brak zaufania do ludzi powoduje, że nie jest zbytnio lubiany. W pracy zawodowej bardzo szybko awansuje, ale "woda sodowa" nie uderza mu do głowy. Nigdy nie jest zadowolony ze swoich osiągnięć, zawsze mu czegoś brakuje. Sprawia wrażenie człowieka, którego nie sposób zdenerwować, zawsze zachowuje spokój umysłu nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Dzięki temu może podejmować rozsądne i przemyślane decyzje.
W miłości bardzo atrakcyjny partner. Złamie niejedno serce zanim trafi na osobę w której się zakocha. Nigdy nie dopuści jednak, by miłość przesłoniła mu świat. Wspaniały kochanek, dający więcej przyjemności niż sam biorący. W swoim życiu ma kilku partnerów na dłużej i bardzo wielu na jedną lub dwie noce. Nie odczuwa potrzeby, aby ktoś wyznawał mu miłość, ponieważ on sam najbardziej kocha siebie.
W roku Smoka urodzili się m.in.: Stanisław Przybyszewski (poeta, pisarz), Immanuel Kant (filozof), Fryderyk Engels (filozof), Mieczysława Ćwiklińska (aktorka)