HOROSKOP CHIŃSKI – ŚWINIA

ŚWINIA

Urodzeni w latach 1935; 1947; 1959; 1971; 1983; 1995; 2007, 2019.

(Jeśli urodziłeś/aś się między 1 stycznia a 20 lutego twój znak horoskopu może być inny. Sprawdź tutaj – chiński zodiak.)

Naiwna optymistka przyjmująca wszystko za dobrą monetę. Wierzy, że ludzie stworzeni są po to, by czynić dobro. Bardzo przeżywa, gdy odkrywa, że życie jest brutalne. Wszystkie problemy skłonna jest rozwiązywać na drodze pokojowej. Wręcz nienawidzi kłótni. Jej łagodność jest tak bezmierna, że z czasem przechodzi w bezbronność. Jeśli ktoś ją skrzywdzi szybko o tym zapomina, natomiast sama rozsiewa wokół siebie dobroć i miłość. Nie zna uczucia zazdrości i mściwości. Rozumie, że inni mogą mieć wady i nie wytyka ich. Zawsze gotowa pomóc w biedzie. Nie ma wygórowanych potrzeb materialnych. Wystarczy jej to co jest niezbędne do życia, a w chwilach gdy nawet tego nie może zdobyć nie rozpacza nad tym. Nie potrafi sobie radzić ze sprawami finansowymi. Wszelkie przedsięwzięcia finansowo-gospodarcze jakich się podejmie zazwyczaj kończą się fiaskiem. Mimo to jest osobą inteligentną, z którą można rozmawiać na każdy temat.Ma wyrobione zdanie na temat wielu spraw, ale gdy przychodzi podjąć jej decyzję nie może się zdecydować. Ma dar doprowadzania zaczętych spraw do samego końca nawet gdyby się wszystko waliło na głowę. Posiada talenty artystyczne. Szczególnie pociąga ją poezja i malarstwo. Ma niewielu przyjaciół, gdyż dobiera ich bardzo starannie. Potrafi się znaleźć w każdej sytuacji i dlatego bardzo wielu ludzi darzy ja sympatią. Doskonale sprawdza się w zawodach wymagających poświęcenia dla innych (policjant, strażak, pielęgniarka, lekarz), ale każdy zawód jest dla niej dobry i każdy wykonuje bardzo dobrze, gdy tylko poczuje pasję.
W miłości romantyczna. Czasem daje się owinąć wokół palca i jest szczęśliwa, częściej jednak jej ciągłe i nieustanne wątpliwości co do wierności partnera i szczerości jego uczuć powodują, że partner zaczyna tracić cierpliwość. Jeśli zostaje zdradzona bardzo cierpi, ale wybacza. Zdrada w jej wykonaniu możliwa jest tylko wtedy, gdy się zakocha w kimś innym.
W roku Świni urodzili się m.in.: Ksawery Dunikowski (rzeźbiarz), Thomas Mann (pisarz), Michael Faraday (fizyk i chemik - odkrywca), Stanisław Staszic (uczony, filozof, polityk).