HOROSKOP DZIENNY RAK

RAK

Horoskop dla urodzonych w dniach 22.06 - 22.07

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

Horoskop dzienny Rak

Horoskop dla urodzonych 22 czerwca Horoskop dla urodzonych 23 czerwca Horoskop dla urodzonych 24 czerwca Horoskop dla urodzonych 25 czerwca Horoskop dla urodzonych 26 czerwca Horoskop dla urodzonych 27 czerwca Horoskop dla urodzonych 28 czerwca
Horoskop dla urodzonych 29 czerwca Horoskop dla urodzonych 30 czerwca

Horoskop dzienny dla Raka

Horoskop dla urodzonych 1 lipca Horoskop dla urodzonych 2 lipca Horoskop dla urodzonych 3 lipca Horoskop dla urodzonych 4 lipca Horoskop dla urodzonych 5 lipca Horoskop dla urodzonych 6 lipca Horoskop dla urodzonych 7 lipca
Horoskop dla urodzonych 8 lipca Horoskop dla urodzonych 9 lipca Horoskop dla urodzonych 10 lipca Horoskop dla urodzonych 11 lipca Horoskop dla urodzonych 12 lipca Horoskop dla urodzonych 13 lipca Horoskop dla urodzonych 14 lipca
Horoskop dla urodzonych 15 lipca Horoskop dla urodzonych 16 lipca Horoskop dla urodzonych 17 lipca Horoskop dla urodzonych 18 lipca Horoskop dla urodzonych 19 lipca Horoskop dla urodzonych 20 lipca Horoskop dla urodzonych 21 lipca
Horoskop dla urodzonych 22 lipca

Jaki jest człowiek urodzony pod znakiem Raka?

Prywatnie Rak bywa dosyć trudnym partnerem. Przychodzą takie chwile, że jest kapryśny niczym panna na wydaniu. Z drugiej strony jest niezwykle romantyczny i uwielbia wykonywać wzniosłe gesty i wypowiadać wielkie słowa. Gdy ktoś jego zachowanie odbiera za dziwaczne lub fałszywe nie może się z tym pogodzić, bo on naprawdę jest szczery w tym co mówi i robi. Ogólnie rzecz biorąc jest to osobnik wybitnie nadwrażliwy i pełen sprzecznych uczuć. Marzy o prawdziwej miłości, ale jednocześnie boi się pokochać i być kochanym. Zbyt często się wycofuje zamiast iść do przodu.

Nie tylko znaki Zodiaku

GWIAZDOZBIÓR

Rak jest niewielkim gwiazdozbiorem składającym się z gwiazd o niewielkiej jasności. W mitologii greckiej na rozkaz bogini Hery zaatakował znienawidzonego przez nią Heraklesa, jednak poległ w walce z herosem, a bogini doceniła jego ofiarę i umieściła go na nieboskłonie.

BROŃ

Mały pistolet maszynowy polskiej produkcji PM-63, nazywany jest także jako RAK. Opracowany został przez profesora Piotra Wilniewczyca. Broń pod względem technicznym oceniana była bardzo dobrze, jednak pod względem jej produkcja była droga i materiałochłonna.

CHOROBA
Rak jest zwyczajową nazwą grupy chorób nowotworowych, które są nowotworami złośliwymi wywodzącymi się z tkanki nabłonkowej. Nazwa ta była używana przez Hipokratesa z Kos. Nazywano tak wszystkie nowotwory złośliwe. Ten grecki ojciec medycyny używał tego określenia przede wszystkim wobec twardych guzów.

NAZWISKO

W Polsce jest około 13500 osób o nazwisku Rak. Najwięcej ludzi o takim nazwisku mieszka w Polsce południowo-wschodniej.

KABARET

Kabaret o nazwie Rak powstał na przełomie roku 1981 i 1982 w Rudzie Śląskiej. Założycielami byli Ryszard Siwek, Andrzej Stefaniuk i Krzysztof Hanke, a nazwa wzięła się od pierwszych liter imion jego założycieli.

ZWIERZĘTA

Rak jest słodkowodnym skorupiakiem występującym także w Polsce. Rodzime gatunki to: błotny, szlachetny, sygnałowy, pręgowaty.

INNE ZNACZENIA SŁOWA RAK

W Polsce znajduje się jedna wieś o nazwie Rak (województwo-kujawsko-pomorskie) i jedna o nazwie Raki (województwo mazowieckie). Tą samą nazwą określa się wadę drewna ze względu na kształt. Polski herb szlachecki nosi takie samo miano. Rakiem jest również przyrząd wiertniczy, marka polskich samochodów wyścigowych, zaczep do butów, utwór literacki, który można czytać od przodu i od tyłu. Jak widać słowo to ma o wiele więcej znaczeń niż w sobie liter.

Czytaj również:

& Poznaj przepowiednię dla siebie na cały miesiąc roku w zakładce Horoskop miesięczny Rak

& Dowiedz się co mówią gwiazdy o dziecku urodzonym pod tym znakiem Zodiaku. Jest to horoskop przeznaczony w głównej mierze dla rodziców, ale także dla dzieci Dziecko Rak

& Dla nieco starszych, ale jeszcze nie całkiem dorosłych jest horoskop przeznaczony szczególnie dla dziewczyn. Horoskop dziewczyna Rak

& Z pewnością wiele osób zainteresują horoskopy dotyczące miłości, partnerstwa a także spraw jeszcze bardziej intymnych, które skrywane są w sypialniach. Ten dział naszego portalu podzielony jest osobno dla kobiet i dla mężczyzn. Dowiesz się tu nie tylko tego jaki partner najlepszy jest dla Raka, ale także jakiego partnera unikać. Poznasz swoje erotyczne zalety, ale i zalety partnera. Dzięki temu uzyskasz wiedzę czy warto z daną osobą wikłać się w miłosne podboje czy może lepszy jest krótki flirt bez zobowiązań. Zacznijmy od tego co wzbudza największe namiętności czyli sfery intymnej. Tutaj przeczytasz tekst przeznaczony dla pań Horoskop erotyczny kobieta Rak. Jeśli jesteś mężczyzną a chcesz się coś więcej dowiedzieć o sobie lub kobietą, a chciałabyś poznać męskie namiętności czytaj w tym miejscu Horoskop erotyczny mężczyzna Rak. Jak wiadomo zwykle tak to już jest, ze zanim dojdzie do miłosnych uniesień najpierw trzeba się zakochać. Dlatego też sporządziliśmy zodiakalną opowieść dla każdej z płci osobno. Płeć piękna dowie się jaka jest w miłości, a mężczyzna jak rozkochać kobietę spod konkretnego znaku i na odwrót. Horoskop miłosny kobieta Rak powinien być przeczytany nie tylko przez panie dla których gwiazdozbiór ten determinuje ich losy, ale także przez ich partnerów. Dotyczy to również każdej z płci przeciwnych, która chciałaby wiedzieć co gwiazdy mówią o miłosnych predyspozycjach panów. To znajdziesz właśnie w tym miejscu Horoskop miłosny mężczyzna Rak. Jeśli jednak wszystko układa się dobrze i myślicie o połączeniu swoich losów na znacznie dłużej niż na kilka miesięcy, to warto sprawdzić czy pasujecie do siebie zodiakalnie. Trzeba jednak pamiętać, że dopasowanie partnerów jest odmienne dla kobiet i dla mężczyzn. Z tego też jeżeli jesteś białogłową powinnaś dowiedzieć się o dopasowaniu na stronie Horoskop partnerski kobieta Rak. Jeśli jednak jesteś facetem to zdecydowanie sprawdź swoją partnerkę spod omawianego znaku czytając Horoskop partnerski mężczyzna Rak.

& Bardzo mocno przywiązuje się do swoich pomysłów nawet wtedy, gdy z założenia pomysły są chybione. Jednocześnie przywiązuje się do miejsc i ludzi. Można powiedzieć, że jest zatwardziałym konserwatystą. Nie lubi zmian i bardzo często uważa je za zbyteczne nawet wtedy, gdy nie wszystko układa się w sposób właściwy. Woli jeść małą łyżeczką niż zaryzykować i rzucić się na głęboką wodę. Znacznie więcej przeczytasz o tym znaku Zodiaku wchodząc na stronę Horoskop dla Raka. Dowiesz się tutaj jakie są zależności natury psychologicznej i charakterologicznej.

Kilka słów o astrologii

Od zarania dziejów horoskopy przepowiadały losy władców i ich następców. Odpowiadały na pytanie czy należy rozpocząć konflikt zbrojny i kto zwycięży w tej wojennej zawierusze. Bardzo często służyły też zastraszaniu całych narodów. Działo się oraz służyły jako ostrzeżenie przed nadchodzącymi klęskami żywiołowymi. Najstarszy horoskop powstał na zamówienie króla Asyrii i miał odpowiedzieć na pytanie jak potoczą się losy jego panowania.

Jeżeli chcesz wybrać inny znak Zodiaku niż Rak, to poszukaj w tym miejscu horoskop dzienny. Odnajdziesz tu codzienne przepowiednie dla wszystkich dat urodzenia.