HOROSKOP DZIENNY STRZELEC

STRZELEC

Horoskop dla urodzonych w dniach 22.11 - 21.12

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

Horoskop dzienny strzelec

horoskop dla urodzonych 22 listopada horoskop dla urodzonych 23 listopada horoskop dla urodzonych 24 listopada horoskop dla urodzonych 25 listopada horoskop dla urodzonych 26 listopada horoskop dla urodzonych 27 listopada horoskop dla urodzonych 28 listopada
horoskop dla urodzonych 29 listopada horoskop dla urodzonych 30 listopada

Horoskop dzienny dla Strzelca

horoskop dla urodzonych 1 grudnia horoskop dla urodzonych 2 grudnia horoskop dla urodzonych 3 grudnia horoskop dla urodzonych 4 grudnia horoskop dla urodzonych 5 grudnia horoskop dla urodzonych 6 grudnia horoskop dla urodzonych 7 grudnia
horoskop dla urodzonych 8 grudnia horoskop dla urodzonych 9 grudnia horoskop dla urodzonych 10 grudnia horoskop dla urodzonych 11 grudnia horoskop dla urodzonych 12 grudnia horoskop dla urodzonych 13 grudnia horoskop dla urodzonych 14 grudnia
horoskop dla urodzonych 15 grudnia horoskop dla urodzonych 16 grudnia horoskop dla urodzonych 17 grudnia horoskop dla urodzonych 18 grudnia horoskop dla urodzonych 19 grudnia horoskop dla urodzonych 20 grudnia horoskop dla urodzonych 21 grudnia

Jaki jest człowiek urodzony pod znakiem Strzelca?

Zazwyczaj powie więcej niż powinien. Nie potrafi przemilczeć pewnych spraw i mówi to, co myśli.
Trzeba jednak przyznać, że intuicja, umiejętność przewidywania, a w niektórych przypadkach nawet zdolności prorocze, to dla Strzelca chleb powszedni. Dzięki temu potrafi podejmować trafne decyzje nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Ten dar sprawia, że unika kłopotów natury miłosnej, przyjacielskiej, zawodowej i każdej innej. Nie czyni nadzwyczajnych przemyśleń, ani analiz. Wszystko co mu się udaje w życiu, udaje się niejako mimochodem bez większego wysiłku.

Nie tylko znaki Zodiaku

GWIAZDOZBIÓR

Strzelec jest zodiakalną konstelacją, która przedstawiająca centaura, pół-człowieka, pół-konia, z łukiem i strzałą. Gwiazdozbiór ten umiejscowiony jest na południowej półkuli nieba.

CZŁOWIEK

Strzelcem nazywamy osobę, która strzela, za zwyczaj z broni palnej, rzadziej z łuku lub z kuszy. Może być żołnierzem, np. wyborowy lub pokładowy oraz sportowcem który bierze udział w konkursie strzelania do tarczy.

GEOGRAFIA

Strzelec to także nazwa geograficzna. Miano takie nosi szczyt w Karkonoszach, oraz osada w powiecie białogardzkim, województwo zachodniopomorskie. W Polsce znajduje się też dwadzieścia jeden wsi i miejscowości o nazwie Strzelce.

NAZWISKO

Strzelec to dość rzadko spotykane w Polsce nazwisko. Osób noszących je jest około 4100. Osoby te zamieszkują cały kraj, ale najwięcej jest ich w Pabianicach, Mińsku Mazowiecki, Radzyniu Podlaskim, Starachowicach, Mławie i Radomiu.
Czytaj również:

& Poznaj przepowiednię dla siebie na cały miesiąc roku w zakładce Horoskop miesięczny Strzelec

& Dowiedz się co mówią gwiazdy o dziecku urodzonym pod tym znakiem Zodiaku. Jest to horoskop przeznaczony w głównej mierze dla rodziców, ale także dla dzieci Dziecko Strzelec

& Dla nieco starszych, ale jeszcze nie całkiem dorosłych jest horoskop przeznaczony szczególnie dla dziewczyn. Horoskop dziewczyna Strzelec

& Z pewnością wiele osób zainteresują horoskopy dotyczące miłości, partnerstwa a także spraw jeszcze bardziej intymnych, które skrywane są w sypialniach. Ten dział naszego portalu podzielony jest osobno dla kobiet i dla mężczyzn. Dowiesz się tu nie tylko tego jaki partner najlepszy jest dla Strzelca, ale także jakiego partnera unikać. Poznasz swoje erotyczne zalety, ale i zalety partnera. Dzięki temu uzyskasz wiedzę czy warto z daną osobą wikłać się w miłosne podboje czy może lepszy jest krótki flirt bez zobowiązań. Zacznijmy od tego co wzbudza największe namiętności czyli sfery intymnej. Tutaj przeczytasz tekst przeznaczony dla pań Horoskop erotyczny kobieta Strzelec. Jeśli jesteś mężczyzną a chcesz się coś więcej dowiedzieć o sobie lub kobietą, a chciałabyś poznać męskie namiętności czytaj w tym miejscu Horoskop erotyczny mężczyzna Strzelec. Jak wiadomo zwykle tak to już jest, ze zanim dojdzie do miłosnych uniesień najpierw trzeba się zakochać. Dlatego też sporządziliśmy zodiakalną opowieść dla każdej z płci osobno. Płeć piękna dowie się jaka jest w miłości, a mężczyzna jak rozkochać kobietę spod konkretnego znaku i na odwrót. Horoskop miłosny kobieta Strzelec powinien być przeczytany nie tylko przez panie dla których gwiazdozbiór ten determinuje ich losy, ale także przez ich partnerów. Dotyczy to również każdej z płci przeciwnych, która chciałaby wiedzieć co gwiazdy mówią o miłosnych predyspozycjach panów. To znajdziesz właśnie w tym miejscu Horoskop miłosny mężczyzna Strzelec. Jeśli jednak wszystko układa się dobrze i myślicie o połączeniu swoich losów na znacznie dłużej niż na kilka miesięcy, to warto sprawdzić czy pasujecie do siebie zodiakalnie. Trzeba jednak pamiętać, że dopasowanie partnerów jest odmienne dla kobiet i dla mężczyzn. Z tego też jeżeli jesteś białogłową powinnaś dowiedzieć się o dopasowaniu na stronie Horoskop partnerski kobieta Strzelec. Jeśli jednak jesteś facetem to zdecydowanie sprawdź swoją partnerkę spod omawianego znaku czytając Horoskop partnerski mężczyzna Strzelec.

& Dla swoich bliskich, rodziny i przyjaciół są oddani, lojalni, uczciwi, otwarci i szlachetni. Można na nich liczyć w trudnych sytuacjach. Gdy komuś dzieje się krzywda, to Strzelec odczuwa to niemal tak samo, jakby to on był krzywdzony. Dlatego też stara się walczyć z przeciwnikami i naprawiać niegodziwości tego świata. Przez tą cechę charakteru Strzelec bywa wykorzystywany przez ludzi chcących na jego plecach osiągnąć sukces. Mimo swej intuicji niejednokrotnie daje się nabierać na piękne słowa i obietnice, a na końcu zostaje z niczym. Znacznie więcej przeczytasz o tym znaku Zodiaku wchodząc na stronę Horoskop dla Strzelca. Dowiesz się tutaj jakie są zależności natury psychologicznej i charakterologicznej.

Kilka słów o astrologii

Mimo, że w Europie dominowało chrześcijaństwo, które zakazywało praktyk astrologicznych, to jednak siła horoskopów i ich oddziaływanie na człowieka było tak duże, że nie zdołano powstrzymać procesu rozwoju tej sztuki. Ludzka chęć poznania przyszłości dominowała ponad wszystko. Z jednej strony uznawano, że astrologowie i stawiający horoskopy są związani z siłami nieczystymi, demonami i diabłami, natomiast z drugiej astrologia i przepowiednie królowały na dworach wielu europejskich władców. Nawet papieże nie oparli się pokusie stawiania dla nich horoskopu. papież Juliusz II na tej podstawie wybrał dzień swojej koronacji, papież Paweł III wyznaczał konsystorz również na podstawie horoskopu.

Jeżeli chcesz wybrać inny znak Zodiaku niż Strzelec, to poszukaj w tym miejscu horoskop dzienny. Odnajdziesz tu codzienne przepowiednie dla wszystkich dat urodzenia.