HOROSKOP MIŁOSNY DLA KOBIETY BYK

BYK

Jaka w miłości jest kobieta Byk?

Zakochana kobieta spod znaku Byka jest jak najlepsze danie. Chociaż żołądek już pełny, to wciąż chce się ją konsumować. Jednocześnie ma dar odpychania konkurentek i dlatego nawet nieco mniej zakochany mężczyzna ma nikłe szanse na to, aby przestać ją kochać. W miłości jest zaborcza i zazdrosna. Nie toleruje spojrzeń swojego ukochanego w kierunku innych niewiast, a na zabawie jego dwa tańce pod rząd z inną partnerką traktuje prawie jak zdradę. Jej miłość jest zazwyczaj dozgonna, ale tylko pod warunkiem, że będzie odczuwała uczucia partnera. Nie trzeba jej codziennie mówić, że się ją kocha. Od słów woli czyny.

Jak rozkochać kobietę spod znaku Byka?

W tym przypadku bardziej zasadne pytanie brzmiałoby, jak jej nie rozkochać. Po pierwsze nie ma sposobu na to, aby ją rozkochać. Kobieta spod znaku Byka ma w miłości swoje konkretne preferencje i jeśli nie czuje tematu, to nie ma sensu wysilać męskiego intelektu. Żadne podchody, obiecanki, napinanie mięśni czy też przechwałki nie działają na nią. I tak się nie zakocha. Miłość przychodzi do niej nagle i wtedy strzeż się mężczyzno. Będzie tak długo się starać o jego miłość, aż dopnie swego. Jeśli jednak mężczyzna spostrzeże, że ona walczy o jego uczucie i dla seksualnych uciech lub dla świętego spokoju da jej do zrozumienia, że też się niej zakochał, a potem powie, że tylko żartował, to lepiej nie być w jego skórze.Dowiedz się więcej o miłości pani Byk oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla kobiety spod znaku Byka? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski Byk gdyż przecież wolisz faceta zdecydowanego niż ciamajdę.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Byk. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop na jutro, który podpowie ci co może stać się jutro. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o facecie, którego darzysz miłosnym uczuciem lub jest on w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tego mężczyzny.

Wszystkim kobietom dla których znakiem jest Byk życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości. Pełnej uniesień i pozytywnych emocji.