HOROSKOP MIŁOSNY DLA KOBIETY SKORPION

SKORPION

Jaka w miłości jest kobieta Skorpion?

Kobieta spod znaku Skorpiona kocha tylko uczciwych mężczyzn. Każde uczuciowe kłamstwo natychmiast zostanie przez nią odszyfrowane. Sama też niczego nie udaje. Miłość jest dla niej czymś jednoznacznym oznaczającym całkowite i bezwarunkowe oddanie. Oczekuje tego do mężczyzny, a i sama nie odstępuje od tej zasady. Ma jednak jedna przypadłość, która wielu mężczyzn może odstraszać. Jest zazdrosna. Nie jest to zazdrość tłumiona w sobie lecz okazywana nie tylko ukochanemu. Kochająca Skorpionica potrafi przyjść w miejsce przebywania jej ukochanego w chwili, gdy on się tego wcale nie spodziewa. Przetrząśnie mu też kieszenie, sprawdzi smsy i ogólnie rzecz biorąc będzie kontrolowała mężczyznę swojego życia. Wszystko to z powodu jej ułomności, jaką jest niezbyt zdrowa zazdrość.

Jak rozkochać kobietę spod znaku Skorpiona?

Aby rozkochać kobietę spod znaku Skorpiona trzeba być po prostu sobą. Jeśli spodoba się jej ta męska naturalność, to zakocha się bez większych oporów. Jeśli natomiast nie spodoba, to szkoda czasu, wysiłków i pieniędzy. Nie zakocha się nawet wtedy, gdy mężczyzna wszedłby na szklaną górę i obdarowywał ją brylantami. Jest oczywiście możliwe, aby chwilowo ją zauroczyć udając kogoś innego niż jest się naprawdę. Problem jednak w tym, że prędzej niż później Skorpionica zorientuje się, że jest oszukiwana, a wtedy biada mężczyźnie, który dopuścił się takiego postępku. Zemści się na nim, bo panie Skorpiony nie darują tym panom, którzy je oszukiwali.Dowiedz się więcej o miłości pani Skorpion oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla kobiety spod znaku Skorpiona? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski Skorpion. Masz niestety jednak jedną przypadłość, która doprowadza niektórych do szału. Jest to zazdrość i dlatego twój partner powinien być niezwykle wyrozumiały a przede wszystkim wierny.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Skorpion. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop zodiakalny, czyli klasyczny który odpowie ci na pytania dotyczące twej wewnętrznej natury i przedstawi rys charakterologiczny. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o facecie, którego darzysz miłosnym uczuciem lub jest on w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tego mężczyzny.

Wszystkim kobietom dla których znakiem jest Skorpion życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości. Pełnej uniesień i pozytywnych emocji.