HOROSKOP MIŁOSNY DLA KOBIETY WAGA

WAGA

Jaka w miłości jest kobieta Waga?

Kobieta spod znaku Wagi w miłości jest bardzo chwiejna. Wszystko przez to, że nigdy nie jest pewna czy jej miłość, to jest miłość czy tylko przyjaźń lub zauroczenie. Na konkretne pytanie: "kochasz mnie?" nie da zazwyczaj jednoznacznej odpowiedzi "kocham cię". Będzie kluczyć, uciekać od deklaracji i robić wszystko, aby mężczyzna zastanawiał się czy jest obdarzony przez nią miłością. Wcale to nie musi znaczyć, że nie kocha. Po prostu konstrukcja psychiczna nie pozwala jej manifestować uczuć. Mężczyzna zakochany w pani Wadze musi dbać i o tę miłość. Gdy tylko zauważy, że coś się dzieje nie tak, natychmiast trzeba podtrzymywać ją na duchu i okazywać miłość. Ale uwaga! Bez przesady! Jeśli męska miłość będzie do niej zbyt ostentacyjna, to może ją to szybko znudzić.

Jak rozkochać kobietę spod znaku Wagi?

Kobiety spod znaku Wagi zakochują się w mężczyznach, którzy nie odbiegają od przeciętności. Tak więc facet nie może być zbyt mądry, by ona nie czuła się przy nim głupia i nie może być zbyt głupi, by czuła się przy nim zbyt mądra. Należy wyznawać jej miłość, ale nie unikać kłótni. Trzeba dawać jej oparcie, ale jednocześnie wspierać się na niej. Mówiąc krótko: aby ją rozkochać trzeba zachować jak najdalej idącą równowagę. Nie można jej dominować swoją osobowością, ale nie wolno też wejść pod pantofel Wagi. Mężczyźni o których mówią "ciepłe kluchy" oraz tak zwani macho nie mają u niej żadnych szans.Dowiedz się więcej o miłości pani Waga oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla kobiety spod znaku Wagi? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski Waga. Będąc nieco skrytą kobietą najlepszym partnerem byłby taki, który w sposób delikatny, acz zdecydowany będzie potrafił wniknąć w twą duszę i rozpoznać jej potrzeby.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Waga. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop zodiakalny, czyli klasyczny który odpowie ci na pytania dotyczące twej wewnętrznej natury i przedstawi rys charakterologiczny. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o facecie, którego darzysz miłosnym uczuciem lub jest on w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tego mężczyzny.

Wszystkim kobietom dla których znakiem jest Waga życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości. Pełnej uniesień i pozytywnych emocji.