HOROSKOP MIŁOSNY DLA MĘŻCZYZNY PANNY

PANNA

Jaki w miłości jest mężczyzna Panny?

Mężczyzna spod znaku Panny kocha tylko wtedy, gdy pozostawiany jest mu dość duży margines wolności. Co prawda potrafi okazywać miłość i nie ma trudności w wyznaniem miłości, ale gdy ukochana kobieta będzie chciała mu skrócić małżeńską smycz, to zbuntuje się i choć nie odejdzie może pokochać inna kobietę. Pan spod znaku Panny ma tę zdolność, że potrafi kochać więcej niż jedna kobietę, ale jednocześnie, gdy jedna z nich każe mu wybierać, to wybierze tą, która nie stawia go przed koniecznością wyboru. Miłość męskiej Panienki jest z wiekiem inna. Najpierw opiera się na erotycznych uniesieniach, później na potrzebie wspólnego zdobywania dóbr materialnych, by niebawem uznać seks i dobra doczesne za rzeczy drugoplanowe, a za najważniejsze uznaje uczuciowe przywiązanie do ukochanej kobiety.

Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Panna?

Mężczyzny spod znaku Panny nie da się tak po prostu rozkochać stosując kobiece sztuczki. Taka taktyka jest dobra tylko na krótka metę. Można go omamić erotycznie lub materialnie, ale gdy już się przyzwyczai do jednego lub drugiego zada sobie pytanie czy to mu wystarcza. Odpowiedź zawsze będzie taka sama: "nie!" Miłość męskiej "panienki" musi przyjść sama, a bywa, że trwa to latami. Inna sprawa, że im dłużej przebywa pod jednym dachem z kobietą tym bardziej zaczyna sobie uświadamiać, że bez niej nie potrafiłby żyć. Trudno wtedy powiedzieć czy to jest miłość w sensie dosłownym, ale można liczyć na to, że wskoczy za nią w ogień.Dowiedz się więcej o miłości mężczyzny spod znaku Panny oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla pana Panny? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski pan Panna. Twoja wrażliwość powoduje, że miewasz wzloty i upadki. Twoją partnerką powinna być pani o dość silnej osobowości, która w trudnych chwilach potrafiłaby się tobą zaopiekować.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Panna. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop chiński, który został stworzony przed tysiącami lat i składa się z 12 znaków przypisanych do zwierząt. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o pani, którą darzysz miłosnym uczuciem lub jest ona w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tej kobiety.

Wszystkim panom dla których znakiem jest Panna życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości, pełnej uniesień i pozytywnych emocji oraz sprawdzenia się jako partner w miłosnym związku.