HOROSKOP MIŁOSNY DLA MĘŻCZYZNY RYBY

RYBY

Jaki w miłości jest mężczyzna Ryby?

Miłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego zakochanie można porównać do zakochania bohaterów z romantycznych ballad. Gdy pokocha jest oddany swojej kobiecie bez granic i gotów jest pokonać każdego smoka, wejść na każdą szklaną górę i uwolnić białogłowę z najwyższej wieży. Gdy zostanie zdradzony nie ukrywa łez, ale gdy ona poprzysięgnie po raz kolejny swą wierność, to przebaczy. Miłość męskiej Rybki przejawia się także w pomysłowości. Nie należy więc oczekiwać od niego banalnego wyznania miłości lub jakichś tam brylantów. Prędzej wyznając miłość obrzuci Twój dom płatkami róż, a zamiast brylantów da własnoręcznie wykonany prezent.

Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Ryb?

Aby rozkochać pana spod znaku Ryb należy przede wszystkim zadbać o to, by nie był w stanie dowiedzieć się nic bulwersującego z jej przeszłości. Kobieta, która zarzuca sieć na męską Rybkę musi wiedzieć, że zanim on się w niej zakocha, to ona zostanie prześwietlona przez niego prawie do lat dziecięcych. Gdy znajdzie choćby małą rysę w jej życiorysie, to z rozkochiwania nic nie wyjdzie. Jeśli przeszłość jest w porządku, to teraz trzeba go przekonać, że jesteś kobietą energiczną, wiedzącą czego chcesz od życia i pragmatyczną w każdej dziedzinie życia. Jeśli już uda się rozkochać, to jest to miłość na całe życie. Będziesz miała swojego własnego rycerza.Dowiedz się więcej o miłości mężczyzny spod znaku Ryb oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla pana Ryby? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski pan Ryby. Szukaj takiej partnerki, która będzie potrafiła cię okiełznać, bo twój charakter jest dość rozbiegany i tylko odpowiednia pani zrobi z ciebie wspaniałego męża i ojca.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Ryby. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop Majów, skonstruowany przed tysiącami lat na południowoamerykańskim kontynencie. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o pani, którą darzysz miłosnym uczuciem lub jest ona w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tej kobiety.

Wszystkim panom dla których znakiem jest Ryby życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości, pełnej uniesień i pozytywnych emocji oraz sprawdzenia się jako partner w miłosnym związku.