HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY BLIŹNIĘTA

BLIŹNIĘTA

Czy kobieta spod znaku Bliźniąt nadaje się na życiową partnerkę?

Do partnerki urodzonej pod znakiem Bliźniąt, trzeba mieć anielską cierpliwość. Jako kobieta jest bardzo dobra, ale jej zmienne nastroje mogą niejednego mężczyznę doprowadzić do szału. Trzeba z nią przeżyć wiele lat, aby zrozumieć, że to zależy bezpośrednio od niej, a jest ponad nią. Rozstanie z Bliźniaczką może nastąpić w ciągu kilku pierwszych lat wspólnego życia lub nigdy.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Bliźniąt

Byk - idealnie

Pani spod znaku Bliźniąt potrafi tak obłaskawić Byka, że ten będzie tańczył tak jak ona mu zagra. Jednocześnie rola pantoflarza bardzo będzie mu odpowiadała. Tym bardziej, że Bliźniaczka uwielbia dogadzać swojemu partnerowi. Jest szczęśliwa, gdy partner jest zadowolony. Tym czasem nieco ociężały i leniwy pan Byk będzie okazywał swoja wdzięczność nie tylko dla tego, że jest wdzięczny, ale także dlatego, aby pogłębiać radość partnerki.

Wodnik, Strzelec - bardzo dobrze

Pani spod znaku Bliźniąt bardzo dobrze będzie się dogadywała z mężczyznami spod znaków Wodnika i Strzelca. Wodnik będzie ją zaskakiwał, a Strzelec utwierdzał w przekonaniu, że jest niemal doskonała.

Koziorożec, Ryby, Lew, Panna, Skorpion - dobrze

Czy dla pani spod znaki Bliźniąt mężczyźni urodzeni pod powyższymi znakami Zodiaku są dobrymi partnerami, to sprawa co najmniej dyskusyjna. Teoretycznie rzecz biorąc cechy charakterologiczne tych panów nie pasują do Bliźniaczki. Jednak jeśli uda im się być ze sobą przez 3-5 lat, to następne lata partnerskiego życia będą coraz lepsze.

Baran, Bliźnięta, Rak, Waga - źle

Z panem Bliźniakiem, pani Bliźniaczka nigdy się nie dogadają, bo są do siebie zbyt podobni. Inne powyższe znaki nie wróżą, że będą razem żyli długo i szczęśliwie. Brak wzajemnego zrozumienia rodzi nienawiść u panów Barana, Raka i Wagi oraz totalną obojętność u pani Bliźniaczki.

.