HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY BYK

BYK

Czy kobieta spod znaku Byka nadaje się na życiową partnerkę?

Panie urodzone pod znakiem Byka preferują zasadzie "wszystko, albo nic". Jeśli kochają, to bezwarunkowo, jeśli nienawidzą, to do samego dna własnej duszy. W stałych związkach nie tolerują zdrady, a wszelkie półśrodki i półprawdy traktują jak markowanie działania lub kłamstwo. Jeśli mężczyzna zrani panią Byk, to może być pewny, że ona nie pozostawi tego bez echa. Będzie atakować do czasu, aż upoi się zemstą lub sama padnie z wyczerpania.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Byka

Koziorożec, Wodnik - idealnie

Panowie urodzeni pod znakami Koziorożca i Wodnika idealnie nadają się na partnerów dla pani Byk, bo potrafią zrozumieć jej sposób myślenia i działania. Tym samym dopasowują się w doskonały sposób. Są do siebie bardzo podobni, co zaprzecza powiedzeniu, że przyciągają się tylko przeciwieństwa.

Byk Bliźnięta - bardzo dobrze

Pani Byk i Pan Byk nadają na tych samych falach i zawsze będą rozumieć się bez słów, choć nie raz się pokłócą. Natomiast pan urodzony pod znakiem Bliźniąt, choć nieco nieobliczalny potrafi bardzo dobrze lawirować i dostosowywać się na nastrojów pani spod znaku Byka.

Ryby, Skorpion - dobrze

Panowie spod znaków Ryb i Skorpiona, będą dobrymi partnerami dla kobiet Byków tylko wtedy, gdy w ich charakterze będzie uległość. Jeśli nie będą chcieli dominować, to ich wzajemne relacje będą układały się poprawnie.

Baran, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec - źle

Mężczyźni spod wyżej wymienionych znaków Zodiaku nie będą mogli się dogadać z panią Byk, bo każdy z nich ma jakiś rys charakterologiczny, który bez względu na wszystko będzie działał na panią Byk, jak czerwona płachta na byka.

.