HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY BYK

BYK

Czy mężczyzna spod znaku Byka nadaje się na życiowego partnera?

Pan Byk jest bardzo trudnym partnerem. Lubi dominować w związku. Jeśli chce się z nim dobrze współżyć lepiej go nie prowokować. U kobiet lubi skromność, a panie o wyzywającym sposobie bycia określa mianem niezbyt cenzuralnym. Pana spod znaku Byka można jednak okiełznać w bardzo prosty sposób. Wystarczy obdarzać go komplementami i w każdej sytuacji przyznawać mu rację. Lubi być głaskany pod włos.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Byka

Bliźnięta - idealnie

Wydawałoby się, że dwie natury pań urodzonych pod znakiem Bliźniąt będą pana Byka doprowadzać do szału. Nic jednak podobnego. Mężczyzna spod tego znaku mięknie przy pani spod znaku Bliźniąt i to zupełnie nie wiedzieć dlaczego.

Byk - bardzo dobrze

Byk z Bykiem zawsze się dogada. Czasami się pobodą, ale to przecież jest w ich naturze. Drobne sprzeczki wpływają na ich dobre samopoczucie. Szczególnie wtedy, gdy zaczynają się godzić, co najczęściej ma miejsce w łóżku.

Ryby, Baran, Rak, Panna, Waga, Skorpion - dobrze

Pan Byk stworzy udany związek z paniami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku tylko wtedy, gdy w ich naturze będzie uległość. Jeśli ten warunek zostanie spełniony, wówczas czeka ich świetlana przyszłość, bo mężczyzna spod znaku Byka nawet nie pomyśli, aby zranić swoją partnerkę.

Koziorożec, Wodnik, Lew, Strzelec - źle

Nie da się wspólnie żyć, gdy każdy będzie chciał postawić na swoim i nie ustąpi nawet na milimetr. Takie właśnie zależności zachodzą zazwyczaj między panem Bykiem, a paniami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku.

.