HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY KOZIOROŻEC

KOZIOROŻEC

Czy mężczyzna spod znaku Koziorożca nadaje się na życiowego partnera?

Pan Koziorożec, to trudny partner do wspólnego życia. Aby z nim wytrzymać partnerka musi być silna emocjonalnie i kierować ich związkiem w taki sposób, aby on był przekonany, że ostatnie słowo należy do niego. Niewiele jest takich kobiet potrafiących to zrobić. Kobiety, które lubią być zdominowane przez partnera również mogą być szczęśliwe w związku z panem Koziorożcem. Będzie to jednak szczęście dziwne, okupione wieloma wyrzeczeniami, a może nawet cierpieniem.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Koziorożca

Bliźnięta, Rak - idealnie

Związek pana Koziorożca z paniami spod znaku Bliźniąt i Raka zawsze będą układały się idealnie, bo kobiety te potrafią się dostosować do każdej sytuacji wykorzystując swój spryt i inteligencję.

Ryby, Baran - bardzo dobrze

Panie spod znaku Ryb Barana stworzą wystarczająco dobry związek z panem Koziorożcem, bo mają nad nim przewagę, której nie manifestują. Ich umiejętność gry partnerskiej pozwala im przetrwać najtrudniejsze chwile.

Wodnik, Lew, Panna, Strzelec - dobrze

Związek pana koziorożca z paniami z wyżej wymienionych znaków może układać się dobrze, ale wcale nie musi. W tym przypadku granica miedzy miłością a nienawiścią jest bardzo cienka.

Koziorożec, Byk, Waga, Skorpion - źle

Koziorożec z Koziorożcem, Bykiem i Skorpionem zawsze będą darli koty. Natomiast pani spod znaku Wagi nie wytrzyma apodyktycznej natury partnera, gdyż dla niej zawsze najważniejsza będzie prawda i gra w otwarte karty.

.