HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY RAK

RAK

Czy mężczyzna spod znaku Raka nadaje się na życiowego partnera?

Aby pan Rak był dobrym partnerem trzeba go rozkochać do szaleństwa, a potem ten żar miłości systematycznie podsycać. Nie jest to jednak łatwe, bo panowie spod znaku Raka boją się miłości czując, że to ograniczy ich niezależność. Jest jednak granica po przekroczeniu której, mężczyźni urodzeni pod znakiem Raka nie wyobrażają sobie, że mogą żyć samotnie, a o niezależności zapominają jak o minionym bólu głowy.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Raka

Koziorożec - idealnie

Pani spod znaku Koziorożca jest idealna partnerką dla pana Raka. Choć on sam będzie miał czasami ochotę wycofać się z tego związku, to ona mu na to nie pozwoli poprzez odpowiednie postępowanie i zaspakajanie jego najskrytszych potrzeb duchowych i cielesnych. Siła kobiety Koziorożca w stosunku do mężczyzny Raka polega na tym, że on będzie żył w przekonaniu, że lepszej partnerki nigdzie nie znajdzie.

Wodnik, Ryby, Panna - bardzo dobrze

Panie spod znaku Wodnika i Ryb zapewnią panu Rakowi poczucie uczuciowego bezpieczeństwa. Natomiast pani Panna da mu niezbędny spokój okraszony gorącymi nocami. Nie mniej ważne jest to, że w każdym z powyższych przypadków charaktery kobiet będą dopasowywały się do charakteru mężczyzny Raka.

Baran, Rak, Lew, Strzelec - dobrze

Pan Rak zawsze będzie się dobrze dogadywał z paniami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku. Będzie to jednak dogadywanie się bardziej na zasadzie kumpelskiej niż partnerskiej. Jest to jednak dobry przyczynek do tego, aby mogli żyć razem długo i szczęśliwie.

Byk, Bliźnięta, Waga, Skorpion - źle

Mężczyźnie spod znaku Raka trudno będzie wytrzymać z paniami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku. Nie chodzi tu nawet o różnice charakterologiczne, ale o to, że mężczyzna ten nigdy nie poczuje się w pełni i bezwarunkowo kochany i może tej miłości szukać w ramionach kobiety spoza stałego związku.

.