HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY RYBY

RYBY

Czy mężczyzna spod znaku Ryb nadaje się na życiowego partnera?

Pan spod znaku Ryb stanowi połączenie silnego mężczyzny ze słabym chłopcem. Dla niektórych pań ta zmiana przychodząca nagle i niespodziewanie bywa irytująca. Z drugiej zaś strony, kobieta mająca mężczyznę spod tego znaku za partnera, może się po nim wszystkiego spodziewać. Posiada on bowiem umiejętność radzenia sobie z problemami innych ludzi, a nieco mniejszą umiejętność radzenia sobie z własnymi kłopotami.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Ryb

Wodnik - idealnie

Pani Wodnik będzie najlepszym partnerem dla pana spod znaku Ryb ponieważ potrafi dawać siłę innym w chwili, gdy tej brakuje partnerowi. Doskonałe uzupełnianie charakterów.

Koziorożec, Waga - bardzo dobrze

Nikt tak nie potrafi podtrzymywać na duchu pana Wodnika jak panie spod znaków Koziorożca i Wagi. Jednocześnie mają wiele wyrozumiałości dla ludzi, którzy nie potrafią sobie radzić ze swoimi słabościami, a jednocześnie emanują energią i jej nadmiar oddają partnerowi.

Ryby, Byk, Bliźnięta, Rak, Skorpion, Strzelec - dobrze

Dobre związki partnerskie pana spod znaku Ryb z paniami urodzonymi pod powyższymi znakami zodiaku będą tylko wtedy, gdy panie urodziły się do pięciu dni po dacie rozpoczęcia znaku lub na pięć dni przed datą zakończenia znaku Zodiaku.

Baran, Lew, Panna - źle

Nie ma się co łudzić, aby związek pana spod znaku Ryb z paniami urodzonymi pod znakami Barana, Lwa lub Panny przetrwały w szczęściu i miłości. Niezgodność charakterów jest tak wielka, że tylko cud może uratować partnerstwo tych ludzi.

.