HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY WAGA

WAGA

Czy kobieta spod znaku Wagi nadaje się na życiową partnerkę?

Kobieta urodzona pod znakiem Wagi marzy o partnerze idealnym i znajduje go niezwykle rzadko. Choć sama nie jest pozbawiona słabości, to bardzo irytują ja męskie słabości. Czasami chciałaby ukształtować swojego partnera na swoją modłę. Jeśli on się przed tym broni w sposób zdecydowany, a czasami nawet agresywny, wówczas może stać się jej wrogiem. Jeżeli poddaje się bezwarunkowo, wtedy pani Waga traci do takiego mężczyzny szacunek. Tak źle i tak niedobrze, ale mądry mężczyzna zawsze znajdzie złoty środek i obłaskawi kobietę spod znaku Wagi.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Wagi

Skorpion - idealnie

Chociaż pan Skorpion bywa złośliwy, to jako partner Wagi staje się bezradny wobec pani Wagi. W końcu zaprzestaje swoich niemądrych gierek i powoli zaczyna się zgrywać z jej charakterem. W końcu dochodzi do idealnej symbiozy. Wtedy oboje partnerzy dają sobie tego czego oczekuje to drugie i zaczynają czuć, że nie mogą bez siebie żyć.

Ryby, Waga - bardzo dobrze

Z panem spod znaku Wagi pani Waga będzie żyć bez fajerwerków, ale szczęśliwie. Natomiast pan spod znaku Ryb potrafi je dać tak wiele z tak wielu dziedzin życia, że trudno będzie jej sobie wyobrazić, aby ktoś inny stał przy jej boku.

Wodnik, Baran, Byk, Bliźnięta, Panna, Strzelec - dobrze

Całkiem dobrze może układać się życie pani Wagi z panami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku. Ona potrafi się w dużej mierze dostosować do nich, ale wcale nie jest pewne czy oni potrafią współgrać z nią. Jeśli dochodzi do rozstania, to zazwyczaj z winy mężczyzny.

Koziorożec, Rak, Lew - źle

Mężczyzna spod znaku Lwa jest zbyt władczy jak na niezależną naturę Pani Wagi. Rak bywa zbyt agresywny w okazywaniu swych uczuć czy to pozytywnych czy negatywnych. Natomiast Koziorożec nie porozumie się z kobietą Wagą, gdyż będzie się wydawało, że on jest zbyt szalony jak na jej nerwy.

.