HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY WODNIK

WODNIK

Czy kobieta spod znaku Wodnika nadaje się na życiową partnerkę?

Pani wodnik jest świetną partnerką dla mężczyzny, który umie sobie radzić w życiu. Dużą uwagę zwraca na stan posiadania mężczyzny, ale dopiero wtedy, gdy zaczynają się kłopoty finansowe. Jeśli ich nie ma, to potrafi dać wiele szczęścia, gdy są traci szacunek do partnera i poszukuje mężczyzny, który potrafiłby zapewnić jej stabilność i choć odrobinę wygód.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Wodnika

Ryby - idealnie

Pan spod znaku Ryb będzie idealnym partnerem dla pani Wodnik nawet wtedy, gdy nie wszystko będzie się układało tak jakby chciała, potrafi, bowiem wlać w nią tyle optymizmu i wiary w lepszą przyszłość, że ona zapomni o tym co ja dręczy.

Koziorożec, Rak, Lew - bardzo dobrze

Zapobiegliwość i silna wola dążenia do celu pozwala pani Wodnik przeżyć z panami z powyższych znaków Zodiaku wiele szczęśliwych lat. Nawet, gdyby los ich rozłączył, bo on musiałby zarabiać z daleka od domu i tak będzie im się układało jak najlepiej.

Baran, Bliźnięta, Panna, Waga, Byk - dobrze

Całkiem niezłe życie czeka panią Wodnik z partnerem spod powyższych znaków. W ich życiu nie będzie brakowało napięć, ale wystarczy dobra wola jednego z partnerów, aby wszystko ułożyć tak jak należy. Brak dobrej woli może doprowadzić panią Wodnik do wpadnięcia w sidła nałogów.

Wodnik, Skorpion, Strzelec - źle

Nie ma szans na życie szczęśliwe, gdy pani Wodnik weźmie za partnera Wodnika, Skorpiona lub strzelca. Nie będą potrafili się dogadać w najdrobniejszych sprawach i każdy mały problem będzie urastał do monstrualnych rozmiarów.

.