HOROSKOP ROCZNY – KOZIOROŻEC 2017

KOZIOROŻEC

W 2017 roku będziesz miał bardzo ambitne plany, które z pewnymi trudnościami będziesz realizować. Będą Ci przeszkadzać dwie sprawy. Po pierwsze ktoś bezinteresownie będzie podkładał Ci nogę, po drugie będziesz się wściekał, że inni powinni Ci pomagać, a oni tego nie chcą robić. Miłosne sprawy będą rozwijać bez fajerwerków. Ani dobrze, ani specjalnie źle.

Styczeń:

Rok rozpoczniesz z wielką energią i wszystko będzie układało się tak, jak to sobie zaplanujesz. Co prawda będziesz trochę zmęczony, ale widoczne efekty Twojej pracy będą wprowadzać Cię w bardzo pozytywny nastrój. Uważaj na kogoś, kto chciałby Cię wykorzystać. Nie dawaj się podpuszczać, bo możesz wiele stracić.

Luty:

Zmęczenie będzie dawało Ci się we znaki, ale znajdziesz czas na odpoczynek, który da Ci wiele radości. Można powiedzieć, że w lutym będziesz ładował swój wewnętrzny akumulator, by w następnych miesiącach z sukcesem realizować wszelkie ambitne zamierzenia.

Marzec:

Przeżyjesz chwile załamania. Nie będzie to jednak spowodowane Twoim postępowaniem, a krytyką i nieprzychylnością osób, które Cię znają, ale nie doceniają i nie wierzą w to, że możesz coś wielkiego osiągnąć. Im mniej będziesz przejmował się tymi osobami, tym lepiej dla Ciebie.

Kwiecień:

To będzie miesiąc Twojej wielkiej chwały i sukcesów. Będziesz podziwiany, ale także niektórzy zawistni ludzie będą Ci zazdrościć. Musisz uzbroić się w spokój i nie denerwować się z powodu docinków i nieprzychylnych zdań, które będą do Ciebie docierać. Osoby Ci nieprzychylne nie mają szans Ci zaszkodzić, choć będzie można odnieść wrażenie, że mogą wiele. Nic bardziej mylnego!

Maj:

Poznasz człowieka nieco od siebie starszego, który będzie udawał przyjaciela. Nie ufaj mu. Niech najpierw wykaże się faktami, by mógł zasłużyć na Twoje zaufanie. Dokładnie analizuj słowa i czyny tej osoby, byś nie potknął się o podstawioną przez niego nogę. Jeśli będziesz bardzo ostrożny, wówczas wszystko będzie w jak najlepszym porządku.

Czerwiec:

Wykażesz się wielką pomysłowością i dzięki temu zakończysz realizację swojego planu. Jednocześnie otworzą się przed Tobą kolejne perspektywy, możliwości i drogi do coraz większych sukcesów. Tylko od Ciebie będzie zależało czy zauważysz te możliwości i zaczniesz je wykorzystywać dla swojego dobra.

Lipiec:

Mimo, że będziesz odnosił drobne sukcesy przeplatane niewielkimi porażkami, to Twój nastrój nie będzie najlepszy. Zaczniesz się zastanawiać nad sensem tego co robisz i będziesz czuł zniechęcenie. Jeżeli przestaniesz doceniać sam siebie, to szczęście zacznie Cię omijać. Musisz wrócić do własnego życia, przekonań i ciężkiej pracy, a wtedy wszystko będzie się pomyślnie układać.

Sierpień:

Ktoś Cię oczaruje i zaczaruje. Będziesz czuł, że jesteś człowiekiem naprawdę szczęśliwym. Czy będzie to jednak miłość? Raczej nie. Będzie to zauroczenie, które pozwoli Ci zapomnieć o tym wszystkim, co Cię trapi. Jednak to, co tak szybko się rozpali, dosyć szybko zgaśnie. Nie cierp z tego powodu, bo tak musiało być. Poza tym, to co przeżyjesz jest na zawsze Twoje.

Wrzesień:

Wrzesień zacznie się od tego, że ktoś będzie Cię permanentnie okłamywał, a Ty będziesz brał kłamstwa tej osoby jako dobrą monetę. Dopiero pod koniec miesiąca przejrzysz na oczy i przekonasz się, że nie warto tak ufać tej osobie. Będzie to dla Ciebie dużym ciosem, ale nie daj się zwariować. Ludzie po prostu bywają różni i jeszcze nie raz się na kimś zawiedziesz.

Październik:

W tym miesiącu Twoim priorytetem powinno być uzdrowienie stosunków z kilkoma osobami z którymi miałeś na tak zwanym pieńku. Zdecyduj się na to i powiedz prosto z mostu o co Ci chodzi. Albo uda Wam się pogodzić, albo pozostaniecie nieprzyjaciółmi na wieki. Jest to bardzo ważne dla Twojej przyszłości, bo już niebawem będziesz musiał dokładnie wiedzieć na kogo możesz liczyć, a na kogo nie.

Listopad:

Podejmiesz się bardzo ambitnych zadań. Z początku wszystko będzie szło jak po grudzie i z tego powodu będziesz się zniechęcał. Zupełnie niepotrzebnie, bo realizacja Twoich planów będzie się rozwijała powoli, ale systematycznie i z każdym kolejnym tygodniem będzie nabierała przyspieszenia.

Grudzień:

To będzie miesiąc, który na początku da Ci się we znaki. Dużo pracy i wielu ludzi, którzy będą chcieli Ci podłożyć nogę. Kilka osób coś Ci obieca, ale niektóre z nich nie wywiążą się ze swoich obietnic. W święta nie odpoczniesz. Nie dlatego, że będziesz pracował, ale z jednej strony będziesz intensywnie się bawił, a z drugiej nie będziesz mógł się opędzić od myśli, jak wiele masz do zrobienia w przyszłym roku.