HOROSKOP DZIENNY – URODZENI W KWIETNIU

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

horoskop urodzeni 1 kwietnia horoskop urodzeni 2 kwietnia horoskop urodzeni 3 kwietnia horoskop urodzeni 4 kwietnia horoskop urodzeni 5 kwietnia horoskop urodzeni 6 kwietnia horoskop urodzeni 7 kwietnia
horoskop urodzeni 8 kwietnia horoskop urodzeni 9 kwietnia horoskop urodzeni 10 kwietnia horoskop urodzeni 11 kwietnia horoskop urodzeni 12 kwietnia horoskop urodzeni 13 kwietnia horoskop urodzeni 14 kwietnia
horoskop urodzeni 15 kwietnia horoskop urodzeni 16 kwietnia horoskop urodzeni 17 kwietnia horoskop urodzeni 18 kwietnia horoskop urodzeni 19 kwietnia horoskop urodzeni 20 kwietnia horoskop urodzeni 21 kwietnia
horoskop urodzeni 22 kwietnia horoskop urodzeni 23 kwietnia horoskop urodzeni 24 kwietnia horoskop urodzeni 25 kwietnia horoskop urodzeni 26 kwietnia horoskop urodzeni 27 kwietnia horoskop urodzeni 28 kwietnia
horoskop urodzeni 29 kwietnia horoskop urodzeni 30 kwietniaMiłość i partnerstwo

Dla osób urodzonych w pierwszej połowie kwietnia znakiem Zodiaku jest Baran. Druga połowa miesiąca przypisana jest Bykowi. Kwietniowy horoskop mówi, że dopasowanie tych dwóch zodiakalnych znaków w miłości i partnerstwie zależne jest od tego który ze znaków należy do kobiety, a który do mężczyzny. Pani Baran z panem Bykiem dogada się, ale do ideału będzie bardzo daleko. Z całą pewnością będą musieli dbać o wzajemne stosunki, bo jeśli jedno zaniedba drugie, to może skończyć się rozstaniem. Natomiast dopasowani e przeciwne jest bardzo dobre i znamionuje wzajemne porozumienie na poziomie niemal doskonałym.

Kwietniowe znaki odpowiadają również kilkunastu dniom miesięcy sąsiednich. Jeśli urodziłeś się w miesiącu marcu, to zobacz co może dziś cię czekać czytając dzienny dla urodzonych każdego dnia roku Horoskop dla urodzonych w marcu, natomiast jeżeli po raz pierwszy zapłakałeś w piątym miesiącu roku to dzienną przepowiednię znajdziesz tutaj Horoskop dla urodzonych w maju.

Ogólna charakterystyka urodzonych pod różnymi znakami Zodiaku. Dowiesz się jaki jesteś lub jaki jest człowiek o którym chciałbyś się coś więcej dowiedzieć.

Jaki jest Baran urodzony w kwietniu?

Ten znak Zodiaku daje niezwykłą przenikliwość. Innych ludzi oceniają błyskawicznie i co ważniejsze bardzo trafnie. Dzięki temu Baran bardzo rzadko przeżywają zawody w kontaktach międzyludzkich. Mają niewielu przyjaciół, ale za to takich, na których zawsze mogą polegać. Mimo tej przenikliwości dość często, niemal dzień w dzień działają impulsywnie, bez głębszego zastanowienia. Wiąże się to następnie z tym, że podejmują złe decyzje, których zresztą nie starają się nawet naprawiać.

Horoskop Baran

Jaki jest Byk urodzony w kwietniu?

Rzadko kiedy posiada talenty artystyczne, jednak uwielbia sztukę. Przeżywa ją w sposób bardzo osobisty. Można powiedzieć, że podczas obcowania ze sztuką rozładowuje swoje negatywne emocje, a ładuje pozytywne. Jeśli go na to stać bardzo często bywa kolekcjonerem pięknych i niebanalnych rzeczy. Jeżeli stać go jeszcze bardziej, to zostanie mecenasem sztuki. Jest to o tyle prawdopodobne, że ma zdolności analityczne. Finanse, handel, gra na giełdzie, to dla Byka codzienne igraszki niczym kaszka z mlekiem. Oczywiście musi się tego wcześniej nauczyć, ale czyni to szybko, a do tego posiada intuicję i tak zwaną żyłkę do interesów.

Horoskop Byk

Zobacz także inne horoskopy dla tych, którzy przyszli na świat w kwietniu:

Horoskopy dzienny i miesięczny dla wszystkich znaków Zodiaku na cały rok. Każdy z nich podzielony jest na poszczególne miesiące i mówi o tym co może się wydarzyć.

Horoskop miesięczny Baran

Horoskop miesięczny Byk

Horoskop dzienny na jutro dla urodzonych w kwietniu

Krótki horoskop prezentowany jest na każdy dzień roku. Jest to w pewnym sensie porada, ostrzeżenie lub zalecenie na codzienne postępowanie. Nasze horoskopy codzienne nie odnoszą się do konkretnych znaków Zodiaku i pojedynczego dnia.

Horoskop na jutro horoskop urodzeni w kwietniu

Podobnie jak starożytni Celtowie i Galowie, także kultura Majów miała swój horoskop. Ich system zodiakalny dzielił się na nazwy kamieni. Były to: Malachit, Turkus, Onyks, Diament, Rubin, Szafir, Agat, Chalcedon, Selenit, Szmaragd, Topaz, Jadeit, Karneol, Lazuryt, Opal, Akwamaryn, Koral, Ametyst. Jak każdy horoskop, tak i ten Majów należy traktować z lekkim przymrużeniem oka, ale to właśnie oni wymyślili pierwszy kalendarz oraz przewidywali koniec świata na rok 2012 co jak widać się nie sprawdziło, ale badacze maja dziś wątpliwości czy właściwie zinterpretowali tę przepowiednię.Horoskop Majów.

Wszystkie horoskopy i codzienne przepowiednie trzeba koniecznie traktować z dużym dystansem do nich i samego siebie. Bo chociaż są na świecie sprawy i rzeczy o których filozofom się nie śniło, to i szarlatanów chcących wzbogacić się na astrologii też jest nie mało. Traktuj więc te publikacje z pewnym dystansem, bo przecież to jest portal rozrywkowy. Nie mniej zapraszamy do czytania horoskopu dziennego dla urodzonych w kwietniu i życzymy dobrej zabawy.