HOROSKOP CHIŃSKI – KRÓLIK/KOT

KRÓLIK/KOT

Urodzeni w latach 1927; 1939; 1951; 1963; 1975;1987; 1999; 2011.

(Jeśli urodziłeś/aś się między 1 stycznia a 20 lutego twój znak horoskopu może być inny. Sprawdź tutaj – chiński zodiak.)

Chodzi własnymi drogami nie zważając na rady i przestrogi innych. Jeśli ktoś chce mu przeszkodzić w zamierzeniach wówczas walczy nie przebierając w środkach. Nie lubi się jednak przemęczać i woli poczekać na odpowiednią chwilę i zebrać śmietankę niż męczyć swojej ciało ciężką pracą. Uwielbia się bawić i leniuchować. Najlepiej się czuje jeśli znajduje się w centrum zainteresowania, wówczas popisuje się swoją inteligencją i urodą. Jeżeli ktoś mu zarzuci, że jest śmieszny w swym zachowaniu wówczas nigdy mu nie wybacza, a zyskuje wroga na całe życie. Lubi się stroić czyni to jednak bez ekstrawagancji i przepychu, wystarcza mu daleko posunięta elegancja.Lubi żyć w komforcie. Często popada w nastrój melancholijny. Pragnie wtedy być sam i nikt mu nie może w tej samotni przeszkadzać. Dla osób nowo poznanych jest osobą miłą, kulturalną i pełną czaru jednak przy bliższym poznaniu wychodzi z niego małostkowość i egoizm. Nie ma problemów z zarobieniem pieniędzy, ponieważ przychodzą mu one nadzwyczaj łatwo. Również łatwo wydaje pieniądze i choć z pozoru wygląda na osobę majętną nigdy nie ma większych oszczędności. Należy do ludzi, którzy cieszą się życiem. Ma wiele talentów, ale nie potrafi ich wykorzystać dla zdobycia uznania i sławy. Mimo, że ma skłonności do plotkarstwa można mu powierzyć każdą tajemnicę.
W miłości melancholijny i sentymentalny. Uczucia okazuje dopiero wtedy, gdy przekona się, że może w pełni zaufać partnerowi. Wokół niego zawsze jest wianuszek wielbicieli, ale on sprawia wrażenie, jakby tego nie widział. W dużej mierze wystarcza mu samo zainteresowanie jego osobą. W stałym związku jest wierny, ale jako kochanek nie należy do tych najlepszych. Bardzo zazdrosny. Jeśli zostanie zdradzony potrafi długo użalać się nad sobą opowiadając każdej napotkanej osobie o krzywdzie jaka go spotkała.
W roku Kota urodzili się m.in. Józef Piłsudski (wojskowy, polityk), Kazimierz Pułaski (wojskowy, polityk), Zbigniew Cybulski (aktor), Albert Einstein (naukowiec).