HOROSKOP MIŁOSNY

DLA KOBIETY

Horoskop miłosny Koziorożec
Horoskop miłosny Wodnik
Horoskop miłosny Ryby
Horoskop miłosny Baran
Horoskop miłosny Byk
Horoskop miłosny Bliźnięta
Horoskop miłosny Rak
Horoskop miłosny Lew
Horoskop miłosny Panna
Horoskop miłosny Waga
Horoskop miłosny Skorpion
Horoskop miłosny Strzelec

DLA MĘŻCZYZNY

Horoskop miłosny pan Koziorożec
Horoskop miłosny pan Wodnik
Horoskop miłosny pan Ryby
Horoskop miłosny pan Baran
Horoskop miłosny pan Byk
Horoskop miłosny pan Bliźnięta
Horoskop miłosny pan Rak
Horoskop miłosny pan Lew
Horoskop miłosny pan Panna
Horoskop miłosny pan Waga
Horoskop miłosny pan Skorpion
Horoskop miłosny pan StrzelecHoroskop, który mówi o uczuciach

Słowo miłosny jest przymiotnikiem bardzo często używanym nie tylko przy słowie horoskop. Szczególną rolę odgrywa tu sztuka. Po pierwsze zawód miłosny, który był natchnieniem dla wielu wielkich poetów. Przeżyli go między innymi Mickiewicz i Słowacki. Istnieje opera o tytule "Napój Miłosny" i instrument zwany jako obój miłosny. List miłosny to nie tylko kartka papieru z wyznaniami, ale także obraz Jana Vermeera. Wiersz i film również otrzymują przymiotnik miłosny. Związek miłosny w miejscu pracy to romans.

Horoskop miłosny

Czy wierzyć w horoskop miłosny?

Oczywiście każdy ma swój rozum i bez wątpienia musi wyciągnąć właściwe wnioski po przeczytaniu horoskopu na swój na temat lub osoby którą kocha ewentualnie poszukuje w tej osobie odwzajemnienia miłości. Należy wziąć jednak pod uwagę, że człowiek jest istotą niezmierzoną i nie ma sposobu, by go skategoryzować w sposób jednoznaczny. W każdym następują różne zmienne, zależny od środowiska w jakim się wychował i w jakim żyje, od stosunków z partnerem, a nawet od atrakcyjności cielesnej. Dlatego prosimy, abyście wszystko co przeczytacie w horoskopie miłosnym traktowali z lekkim przymrużeniem oka, ale jednocześnie zastanowili się nad tym co się zgadza, co się może zgadzać, a co na pewno nie jest prawdą. Przy czym weźcie pod uwagę, że samoocena nie jest obiektywna, a zatem spojrzenie z zewnątrz na Wasze miłosne charaktery może pozwolić na dokonanie zaskakujących odkryć.

Partnerstwo, intymność i dopasowanie znaków Zodiaku

Jednak uczuciowe relacje zachodzące między kobietą a mężczyzną to nie tylko miłość. Emocjonalne podejście dotyczy również nagiej intymności, ale również codzienności. Sporządziliśmy zatem horoskopy dotyczące również tego aspektu życia. Odpowiedni partner i bliskość ciał stanowi dopełnienie wzajemnych uczuciowych relacji. Miłosne uniesienia bez szacunku są niewiele warte. Jednak człowiek jest tylko człowiekiem, ze swoimi wadami i zaletami oraz z tym co jest zdolny zaakceptować u drugiego człowieka, a także z tym co zawsze będzie go denerwowało choćby czuł nadzwyczajny emocjonalny pociąg do drugiej osoby. Warto zatem sprawdzić jakie znaki Zodiaku pasują do twojego znaku. Czy Baran będzie się dobrze czuł z Rakiem; a może lepsze byłyby dla niego Bliźnięta, Skorpion albo Byk? Czy Lew będzie się dobrze czuł w towarzystwie Panny? Przykładem niech będzie kobieta Ryby, która nie powinna brać za partnera ani Strzelca, ani Wodnika, albo mężczyzna Waga, który najprawdopodobniej nie ułoży sobie szczęśliwego życia razem z panią Koziorożec. Wszystko to można sprawdzić czytając horoskop partnerski.

Co by nie powiedzieć również dopasowanie natury intymnej odgrywa bardzo ważną rolę we wzajemnych relacjach. Jest przecież nawet takie powiedzenie, że dzień dzieli, a noc łączy. Nawiasem mówiąc namiętne przeprosiny nawet po strasznej kłótni bywają fascynujące. Jednakże zanim zdecydujemy się na zbliżenie dobrze by było, aby wiedzieć czego można spodziewać się po ewentualnym partnerze. Czytając horoskop erotyczny dowiesz się czy miłosne igraszki są warte zachodu z tą panią czy z tym panem. W tym miejscu otrzymasz informacje jaki znak Zodiaku jest skłonny do zdrady, a jaki wierny jak pies oraz jakim jest kochankiem lub kochanką. Oczywiście charakteryzujemy także skłonność do eksperymentów lub konserwatyzm w tych sprawach.

Co powiedzieli o miłości?

Miłość

Miłosny topielec. Tu nie pomogą koła, wiosła- fala zalała go miłosna. Mieczysław Michał Szargan

Na twoim oknie cień twój lirycznie z drugim spleciony w miłosny fresk, a ja tu stoję, a ja nie krzyczę i tylko za mnie gdzieś wyje pies. Jeremi Przybora

Świat jest nierozłącznie jeden i życie też jedno. Najsłodsze i najbardziej rozkoszne czynności też zawierają w sobie pewną dozę gwałtu – choćby kat miłosny – choćby i muzyka. Anthony Burgess.

Nie jest rozsądne długo kochać, kochać bez przerwy to czyste szaleństwo. Rozum nakazuje kochać tak długo, jak to jest przyjemnie. Oto miłosny racjonalizm: kochajmy się, dopóki mamy złudzenia, kiedy je stracimy, lepiej się rozstańmy. Gdy tylko ujrzymy przed sobą kogoś rzeczywistego, a nie kogoś, kogo sobie wyobrażamy, rozejdźmy się. Eric-Emmanuel Schmitt

Zawsze pojawia się w naszym życiu takie wydarzenie, które sprawia, że przestajemy się rozwijać. Jakiś wstrząs, gorzka porażka, zawód miłosny, a nawet zwycięstwo, którego sens zrozumieliśmy opaczni, powoduje, że budzi się w nas tchórzostwo i stajemy w miejscu. Paulo Coelho

Człowiek, który zwyciężył pociąg miłosny, okazuje obojętność, zawsze wstrętną w oczach kobiet. Natychmiast przestają się nim interesować. Może dlatego nikt nie interesuje się losem filozofa: nie posiada on namiętności poruszających społeczeństwo. Ludzie widzą, że niemal nic nie mogą uczynić dla jego szczęścia, i zostawiają go własnemu losowi. Sebastien Roch Nicolas Chamfort

Gdyby chciała więcej... To ją uspokoi. Cichy, spokojny, delikatny akt miłosny. A ja... Mnie przecież jest wszystko jedno, bo Essi pachnie werbeną, nie bzem i agrestem, nie ma chłodnej, elektryzującej skóry, włosy Essi nie są czarnym tornadem lśniących loków, oczy Essi są piękne, miękkie, ciepłe i modre, nie płoną zimnym, beznamiętnym, głębokim fioletem. Andrzej Sapkowski

Co cię czeka dziś i jutro?

Oprócz horoskopu miłosnego mamy przyjemność zaprezentować Wam kilka innych rodzajów przepowiedni oraz charakterystyki znaków Zodiaku. Jeśli chciałbyś wiedzieć co dzisiaj cię czeka z pewnością zainteresuje Cię horoskop codzienny. Miłosnych spraw on również dotyczy, ale przede wszystkim skupia się na szansach, zagrożeniach i możliwych codziennych scenariuszach. W podobnym tonie skonstruowana jest strona mówiąca o dniu jutrzejszym. Jest to pozycja przeznaczona dla urodzonych każdego dnia roku i pod każdym znakiem Zodiaku. Czy to Strzelec czy Baran, a może Skorpion ewentualnie Bliźnięta lub Ryby i Byk, to horoskop na jutro jest właśnie dla nich przeznaczony. Podobnie jak dla pozostałych, którzy zostali urodzeni pod znakiem Raka, Koziorożca, Lwa, Panny, Wagi albo Wodnika.

Opisane powyżej prognostyki stanowią przepowiednie co najwyżej na dziś ewentualnie jutro. Można jednak spojrzeć na to co nas czeka w znacznie dłuższej perspektywie. Miesiąc jako jedna z podstawowych jednostek kalendarza gregoriańskiego stanowi punkt wyjścia treści przedstawionych w zakładce horoskop miesięczny. Miłosny charakter jest tu co prawda nieco ograniczony, ale możesz uzyskać odpowiedź czego możesz oczekiwać przez najbliższych 30 czy 32 dni.
Aby zrównoważyć potrzebę informacji o tym co się stanie w sferze miłosnej stworzyliśmy także horoskop dla nastolatków. Rozumiemy bowiem, że uczuciowość szczególnie dziewczyn jest bardzo silna i dla nich przede wszystkim przeznaczony jest ten dział.

Mamy nadzieję, że nasz horoskop miłosny i inne pomogą wam podejmować właściwe decyzje, ale przede wszystkim będą dobrą zabawą, bo przecież strony na których jesteś to portal rozrywkowy. Wszystkim życzymy wszystkiego co najlepsze.