HOROSKOP CODZIENNY

Dlaczego warto czytać nasz horoskop dzienny?

Ponieważ każdego dnia przedstawiamy ci nową przepowiednię. Żadna gazeta nie ma możliwości przedstawić ci horoskopu dla urodzonych każdego dnia roku. Natomiast my codziennie prezentujemy ci darmowy horoskop dzienny i to za darmo czyli za free, a do tego możesz korzystać z niego w każdym miejscu, z każdego urządzenia w sposób osobisty i online.

WYBIERZ SWÓJ ZNAK ZODIAKU

Horoskop dzienny Koziorożec
Horoskop dzienny Wodnik
Horoskop dzienny Ryby
Horoskop dzienny Baran
Horoskop dzienny Byk
Horoskop dzienny Bliźnięta
Horoskop dzienny Rak
Horoskop dzienny Lew
Horoskop dzienny Panna
Horoskop dzienny Waga
Horoskop dzienny Skorpion
Horoskop dzienny StrzelecHoroskop na dziś

Wydawałoby się, że osoby urodzone pod tym samym znakiem Zodiaku mają dziś takie same szanse na szczęście, pieniądze, wygranie w lotka typując szczęśliwe liczby czy powodzenie w innych dziedzinach. Nic bardziej błędnego. Data urodzenia determinuje twój dzisiejszy dzień, a horoskop może być zupełnie różny, ale co ważne za darmo. Horoskop na dziś tak samo jak ten na jutro z jednej strony jest osobisty ale i ogólny. Jest on jednak urodzeniowy i dotyczy każdego dnia roku. I nie jest ważne czy przeżywasz miłosny afekt czy twój partnerski związek posypał się w gruzy, to te dzienny horoskop zawsze się sprawdza.

Horoskop urodzeniowy - czym jest?

Jest indywidualny i interaktywny horoskop codzienny z daty urodzenia. Zazwyczaj bywa on dzisiejszy, albo jutrzejszy, ale też tygodniowy lub miesięczny. I chociaż niektórzy uważają, że jest on nieco czaromarowy, ale to przecież żadna tajemnica, że każdy dzień jest inny i wciąż zaskakuje nas magia życia. Bo życie to taki własny i osobisty salon w którym data urodzenia odgrywa wielka rolę. A jednak czary, prawdziwy horoskop, który zawsze i do końca się sprawdza zapewne nie istnieje. Patrząc jednak na to z drugiej strony nasza codzienna droga, jakby była przez kogoś ułożona, a więc i przepowiednie mogą być prawdziwe.

Dla kogo przeznaczony jest nasz dzienny horoskop?

Ogólnie rzecz ujmując to dla każdego czyli dla ciebie, a więc dla każdej Polki i Polaka. Dla ludzi samotnych, którzy chcieliby zaznać odrobinę miłości, ale i dla singli, którzy wybrali życie w pojedynkę w sposób przemyślany. Dla tych, którzy preferują związek partnerski, choć oczywiście miłosny w każdym calu, jak i dla kobiet zamężnych i żonatych mężczyzn.

Aktualny horoskop codzienny

Jeśli chcesz chcesz poznać swój horoskop na dziś kliknij w miesiąc twojego urodzenia lub znajdujący się poniżej znak Zodiaku, a następnie wybierz dzień w którym przyszedłeś na świat.

WYBIERZ SWÓJ MIESIĄC URODZIN

Horoskop dzienny dla urodzonych w styczniu
Horoskop dzienny dla urodzonych w lutym
Horoskop dzienny dla urodzonych w marcu
Horoskop dzienny dla urodzonych w kwietniu
Horoskop dzienny dla urodzonych maju
Horoskop dzienny dla urodzonych w czerwcu
Horoskop dzienny dla urodzonych w lipcu
Horoskop dzienny dla urodzonych w sierpniu
Horoskop dzienny dla urodzonych we wrześniu
Horoskop dzienny dla urodzonych w październiku
Horoskop dzienny dla urodzonych w listopadzie
Horoskop dzienny dla urodzonych w grudniu

Urodzeni w styczniu czyli Koziorożec i Wodnik

Ludzie którzy urodzili się w styczniu to Koziorożce i Wodniki, ten miesiąc urodzenia powoduje, że bardzo często mają tak zwany słomiany zapał. Jednak co o wiele gorsze w wielu przypadkach za swoje ewentualne niepowodzenia obwiniają nie siebie, a innych. Oczywiście w wielu przypadkach, to zewnętrzne codzienne okoliczności wpływają na niepowodzenia, ale najczęściej powodem jest to, że coś zaczynają, a nie kończą. Wśród zalet najważniejszą jest chęć pomagania wszystkim i przy każdej okazji. Nie oczekują za to zapłaty, ani wdzięczności. Największą zapłatą jest zadowolenie drugiej osoby. Kliknij miesiąc w którym się urodziłeś i przeczytaj swój horoskop na dziś.

Dla urodzonych w lutym czyli Ryby i Wodnik

Dzienny horoskop mówi, że praca tych którzy urodzili się w lutym pod zodiakalnym znakiem Ryby oraz Wodnik  nie zawsze przekłada się na sukces zawodowy, a co ważniejsze finansowy. Wszytko przez to, że brakuje im umiejętności tak zwanego "sprzedania się". Efekt jest taki, że nawet wtedy, gdy napracują się, nakombinują, wymyślą coś, to nader często korzyści z tego mają inni ludzie, a nie ci urodzeni w lutym. Na szczęście dosyć szybko się uczą i wyciągają wnioski. Dlatego im dalej w życie, tym mają większe szanse na sukces. Najważniejsze jest to, aby się nie załamywać i nieustannie walczyć o swoje. Znajdź swój dzień urodzenia i czytaj swój codzienny horoskop.

Dla urodzonych w marcu czyli Baran i Ryby

Wbrew powszechnie utartym poglądom osoby, które urodziły się w marcu pod znakiem Ryb i Barana wcale nie są kapryśne i nieznośne, chociaż przez niektórych są tak postrzegane. Za to czasami dadzą "popalić", tym którzy zaszli im za skórę. Nie odpuszczają i niestety z przebaczaniem też mają problemy. Najczęściej bywa tak, że kto raz został wrogiem osoby urodzonej w marcu pozostanie nią na zawsze. Inna sprawa, że marcowi sami nikomu nie wchodzą w drogę, a czasami nawet starają się z niej schodzić, gdy ich ktoś zaczepia. Poniżej znajdziesz dni miesiąca. Aby przeczytać swój horoskop dzienny kliknij na odpowiadającą Twojej dacie urodzin.

Dla urodzonych w kwietniu czyli Byk i Baran

Kwiecień, to doskonały miesiąc urodzin, ponieważ "kwietniowi" nawet w najtrudniejszych sytuacjach rzadko kiedy tracą nadzieję. Dotyczy w tej samej mierze obu znaków Zodiaku czyli Barana i Byka Najczęściej jest tak, że wszystko się wali i pali, a oni i tak wiedzą swoje. Co ważniejsze mają zdolności wychodzenia z beznadziejnych sytuacji. Zawsze coś wymyślą, a pomysły przychodzą do nich nie wiadomo skąd. Mają jednak dosyć poważną wadę: zbyt często ogarnia ich lenistwo. Twój horoskop znajdziesz pod liczbą, która określa Twój miesiąc i dzień urodzenia.

Dla urodzonych w maju czyli Bliźnięta i Byk

Mówi się, że ludzie urodzeni w mają są leniwi i chodzą z głową w chmurach. Nie ma nic gorszego od utartych stereotypów! "Majowi", a więc Byk i Bliźnięta czasami robią wrażenie niezbyt pracowitych, ale oni po prostu wolą najpierw dobrze wszystko przemyśleć, zastanowić się, a dopiero potem podjąć jakiekolwiek zadania. Taka forma postępowania powoduje, że to co mają zrobić, robią szybko i sprawnie, a przez to mają więcej czasu na odpoczynek. A trzeba przyznać, że bawić się umieją! Jeśli urodziłeś w maju, to kliknij dzień swoich urodzin, czytaj swój horoskop i dowiedz się jaki będzie Twój dzienny los.

Dla urodzonych w czerwcu czyli Rak i Bliźnięta

Ci dla których czerwiec jest miesiącem urodzenia kochają wszystkich i wszystko. Ta pogodna natura pozwala im żyć w miarę bezstresowo. Jest jednak i druga strona medalu. Otóż wszystko to powoduje, ze bywają nieco naiwni i to bez względu na to czy znakiem Zodiaku są Bliźnięta czy też Rak. Ufając ludziom bardzo często się na nich zawodzą. Najgorsze jest jednak to, ze nie wyciągają w związku z tym żadnych wniosków i powielają popełnione wcześniej błędy wobec tych samych osób. Twój horoskop znajdziesz klikając liczbę, która odpowiada Twojej dacie urodzin.

Dla urodzonych w lipcu czyli Lew i Rak

Tak samo jak ten letni miesiąc ludzie urodzeni w lipcu mają gorący temperament. Rak a może przede wszystkim Lew w tym górują. Dotyczy to każdej dziedziny życia. Począwszy od miłości poprzez typowe kontakty międzyludzkie, aż po pracę zawodową, a skończywszy na zabawie. Czasami zachowują się jak szaleni, chociaż szaleństwa nie ma w tym odrobiny. Po prostu to co robią spontanicznie, często nie zastanawiając się nad konsekwencjami. Najważniejsze jednak, że niezbyt przejmują się tym co ludzie o nich mówią. Jeśli chcesz wiedzieć co dziś Cię czeka i przeczytać swój horoskop codzienny, znajdź ten lipcowy dzień w którym przyszedłeś na świat i kliknij go.

Dla urodzonych w sierpniu czyli Panna i Lew

Ludzie, którzy na świat przyszli w sierpniu są niezwykle uduchowieni. Można powiedzieć, że widzą więcej, słyszą więcej, czują więcej, niż przeciętny człowiek. Z jednej strony można powiedzieć, że jest to wielki dar od losu. Jednak z drugiej strony bywa to bardzo męczące, a to dlatego, że nie zawsze są rozumiani przez bliskich i mniej bliskich. To wiąże się także z tym, że wśród sierpniowych bardzo dużo jest tak zwanych nadwrażliwców Szczególnie dotyczy to znaku Zodiaku jakim jest Panna, ale i Lew też ma swoje za uszami. Horoskop możesz przeczytać po kliknięciu liczby dnia Twoich urodzin.

Dla urodzonych we wrześniu Waga i Panna

Życie, to codzienny trud, szczególnie wtedy, gdy wrodzona nieśmiałość ogranicza pole działania. Spośród urodzonych we wrześniu wielu potrafi przełamać tą nieśmiałość własną siłą woli, to ich dominująca cecha. Jednocześnie są to ludzie nieco inni od pozostałych. Panna Jest jakby w swoim świecie nieco oderwana od rzeczywistości. Natomiast wrześniowa Waga często bywa zagubiona. Przez to wszystko bardzo często postrzegani są jako dziwacy, choć tak naprawdę nimi nie są. Rzecz w tym, że przeciętni ludzie nie rozumieją tych z września, bo przecież to co niezrozumiałe zawsze wydaje się trochę dziwne. Horoskop na dziś dla Ciebie znajdziesz klikają dzień swojego urodzenia.

Dla urodzonych w październiku Skorpion i Waga

W tym miesiącu urodziły się Wagi oraz Skorpiony. Dla tych, którym los przypisał październik, jako miesiąc narodzenia życie wydaje się być ciągłym torem przeszkód. Jednak w wielu przypadkach to oni sami wywołują trudności. Brakuje im umiejętności chodzenia najkrótszą drogą. Zazwyczaj przez życie podążają tak, jakby one było ciężarem a nie darem. Bardzo często brak jest im wiary w siebie i własne umiejętności. Gdy im się coś nie uda przyjmują to ze spokojem i jak coś normalnego, a własny sukces uważają za coś dziwnego. Horoskop dzienny dla "październikowców" znajduje się poniżej.

Dla urodzonych w listopadzie czyli Skorpion i Strzelec

Osoby które w listopadzie przyszły na świat mają zazwyczaj dwie natury i to całkiem ze sobą sprzeczne. Z jednej strony nieco bojaźliwi i niepewni siebie, ale, gdy dochodzi do ekstremalnych sytuacji potrafią zachować się jak prawdziwi bohaterowie. Z jednej strony nie wychylający się przed szereg. Codziennie są zwykle spokojni i częściej obserwujący niż działający. Jednak z drugiej strony, gdy w pełni poczują, że czegoś chcą, coś pragną osiągnąć, to potrafią iść po trupach nie zważając na to, że po drodze ściele się trup. Ten miesiąc bardzo zbliża te dwa wydawałoby się zodiakalne znaki jakimi są Skorpion i Strzelec. Można powiedzieć, że "listopadowcy", to dwa w jednym! Twój horoskop odnajdziesz po kliknięciu liczby z Twoim dniem urodzenia.

Dla urodzonych w grudniu czyli Koziorożec i Strzelec

To jest bardzo dobry miesiąc, aby się urodzić. Przede wszystkim dlatego, że osoby z tego miesiąca posiadają przeogromną wiarę w to, że choć dzisiaj nie jest najlepiej, to jutro wszystko może się zmienić. To dewiza przede wszystkim Koziorożca, ale i Strzelec grudniowy daleko od tej zasady nie odstaje. A jeżeli nie jutro, to pojutrze lub za tydzień. Ta wiara pozwala zachowywać im pogodę ducha w najtrudniejszych sytuacjach. Dla "grudniowców" los jest z reguły łaskawy, bo to co sobie zaplanują, to zwykle doprowadzają do końca, a czasami nawet samo im to przychodzi bez poniesionego wysiłku. Horoskop dzienny dla Ciebie jest pod poszczególnymi dniami urodzin.

Co jeszcze na naszych stronach

Prezentowany na naszych stronach horoskop dzienny to tylko część szerszego projektu. W naszym portalu odnajdziesz również wiele innych ciekawostek dotyczących tego zagadnienia. Z pewnością zainteresuje ci również horoskop na jutro. Jest to kontynuacja tego co odnajdziesz tutaj lecz odnosi się do dnia jutrzejszego. Kolejnym punktem zajawqi jest horoskop miłosny. Ta część naszego portalu odpowiada na wiele pytań dotyczących sfery uczuć dla wszystkich znaków Zodiaku. Strony pokrewne i w pewnym sensie dotyczące spraw miłosnych zawierają odpowiedzi dotyczące sfery intymnej i stosunków emocjonalnych zachodzących pomiędzy osobami odmiennej płci. I tak horoskop partnerski jest podzielony dla kobiet i dla mężczyzn. Mówi ogólnie o tym jacy jesteśmy jako partnerzy, ale również o tym jakie znaki zodiaku są odpowiedni, a jakich należałoby unikać, aby żyć w szczęściu, w miłości, zgodnie, a zatem o tym kto jest najbardziej odpowiedni, by przeżyć długie wspólne lata bez większych napięć. Kolejny z horoskopów zahacza z sferę najbardziej intymną. Ta część również podzielona jest osobno dla kobiet i mężczyzn a to jest własnie zajawka. W tym miejscu odpowiadamy co gwiazdy mówią o życiu erotycznym poszczególnych znaków. Oczywiście ze względu na zakres tematu unikaliśmy odniesień bezpośrednich i staraliśmy się w sposób delikatny i kulturalny przedstawić ten aspekt życia. Horoskop intymny odpowie ci jaki jesteś podczas miłosnych uniesień oraz czego możesz spodziewać się po partnerze.

Osobny dział Zajawqi horoskopy zajmuje się przedstawienie ludzkiej osobowości na podstawie alternatywnych znaków i dat urodzenia. Te opisy i przepowiednie pochodzą z różnych rejonów świata i często zostały już zapomniane. Wśród wielu znajdziesz u nas horoskop celtycki. Ten starożytny lud za którego kolebkę uznaje się tereny dzisiejszych Niemiec stworzył własny zodiak drzewny. Każdemu znakowi odpowiada właściwa nazwa gatunku drzewa. W podobny sposób na stworzenie odrębnego zodiakalnego systemu jak Celtowie, postąpili Galowie czyli lud zamieszkujący na terenach dzisiejszej Francji, Belgii i północnych Włoch. Ich horoskop galijski dzieli się na dwanaście znaków, a każdym z nich opiekuje się jakieś zwierzę.

Podobnie jak Galowie również i Chińczycy postanowili w swoim Zodiaku umieścić zwierzęta przy czym mieszkańcy Państwa Środka uznali Smoka również jako realny byt. W odróżnieniu od pozostałych ci postanowili odnieść się do roku księżycowego. Dlatego też rok urodzenia nie równa się dokładnie znakowi. Horoskop chiński ma cykl dwunastoletni i mówi jaki jest człowiek urodzony w konkretnym roku. Odpowiada o tym jaki jest człowiek w ogólnej kwestii charakteru, ale także określa aspekt miłosny, kwestię uzdolnień oraz wielu innych dziennych spraw.

Pod względem geograficznym i historycznym równie odległe są przepowiednie pochodzące z Ameryki Południowej zamieszkiwanej przez Majów. Ten horoskop podzielony jest na 18 znaków, a za każdy z nich odpowiada szlachetny lub półszlachetny kamień. Jest to prawdopodobnie najstarszy system zodiakalny, gdyż szacuje się, że powstał około 10 tysięcy lat temu. Nie odkryto natomiast według jakiej metody horoskop Majów został podzielony pod względem dat urodzin. Z cała pewnością odnosi się to słońca, gdyż w wierzeniach i w mitologii tego ludu było ono bardzo ważne.

Powracając na nasz europejski i współczesny grunt mamy dla Was jeszcze kilka innych propozycji. Dla młodych dziewczyn przygotowaliśmy horoskop nastolatki. Staraliśmy się wczuć w młodzieżowy klimat i poszukiwać odpowiedzi, które są codzienną zmorą młodych ludzi. Miłość, rodzina i problemy, które dręczą od wewnątrz są podstawą tej pozycji. Nie zapominamy też o rodzicach i ich dzieciach. Dla nich również przygotowaliśmy coś specjalnego. Horoskop dla dzieci i rodziców jest pewnego rodzaju kompendium na temat latorośli. Tutaj możemy się dowiedzieć jakie jest dziecko i czego możemy po nim oczekiwać. Definiujemy uzdolnienia, ale także zagrożenia. Chociaż to tylko zabawa, to każdy rodzic powinien zajrzeć na te strony, poczytać i zastanowić się ile jest prawdy w tym co napisaliśmy. Z naszych obserwacji wynika, iż wiele spraw pokrywa się z tym co mówią Znaki Zodiaku czyli czas urodzenia. Dla osób życiowo ukształtowanych mamy horoskop zodiakalny. W tym miejscu charakteryzujemy znaki odnoszące się do daty urodzenia. Co prawda według astrologów i astronomów pewne kosmiczne zmiany spowodowały, że Zodiak uległ pewnym zmianom, ale cały świat trzyma się tego co ustalono kilka tysięcy lat temu. Tak i my uznaliśmy, że nie ma co kombinować i uznaliśmy, że Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby powinny być przypisane do dat urodzenia sporządzonych dawno temu. Tę samą metodę zastosowaliśmy dla dwóch innych pozycji jakimi jest horoskop miesięczny oraz bliźniaczy horoskop roczny. Są to te miejsca na naszym portalu, gdzie możesz poznać co prawdopodobnie czeka Cię w najbliższym czasie. Wciąż podkreślamy, że to tylko zabawa i zajawa, ale na podstawie wypowiedzi naszych czytelników możemy stwierdzić, że wiele przepowiedni się sprawdza. Daje nam to wiele satysfakcji, choć nie każda przepowiednia jest optymistyczna. Rzecz w tym, że gdy to co żeśmy przewidzieli nie wróży najlepiej, to jednak jest możliwość, aby temu przeciwdziałać.

Kończąc opowieść o horoskopach zapraszamy teraz do skorzystania z naszego portalu zaczynając od tego co znajduje się w tym miejscu czyli horoskop codzienny. Przyciskając ostatni link wrócisz na górę strony i będziesz mógł wybrać miesiąc swojego urodzenia, a następnie dzień w tym miesiącu. Życząc milej zabawy - redakcja portalu.