HOROSKOP ROCZNY 2017

WYBIERZ SWÓJ ZNAK

KOZIOROŻEC
WODNIK
RYBY
BARAN
BYK
BLIŹNIĘTA
RAK
LEW
PANNA
WAGA
SKORPION
STRZELEC
HOROSKOP DLA POLSKI NA ROK 2017

To będzie bardzo ciekawy rok dla Polski. Pierwsze dwa kwartały 2017 roku będą bardzo burzliwe pod względem politycznym. Boje jakie dziś są toczone to nic wielkiego w porównaniu z tym co będzie w pierwszym kwartale. Nic jednak wielkiego nie wyniknie z agresywnego zachowania polityków. Wywoływane wojny będą wybuchały nagle i równie nagle będą cichły. Czasami zdarzą się lekko ranni, ale po wylizaniu ran wrócą i ponownie zaczną walczyć. Ogólnie rzecz biorąc horoskop 2017 źle wróży politykom bez względu na opcję z jakiej się wywodzą. Wszystko wskazuje, że dojdzie do pewnego rodzaju oddolnej rewolucji.

Trzeci kwartał 2017 roku politycy będą odpoczywać i nabierać sił do kampanii wyborczej. Harce jakie się wtedy rozpoczną będą jak zwykle pełne oskarżeń, ale nie ma co liczyć na to, aby scena polityczna nagle się zmieniła. Ci co byli to będą, a jedyne co się może zmienić, to zmiana miejsc.

Bardzo możliwe, że wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, rozpocznie się nowa kampania wyborcza. Poziom wzajemnej niechęci przekroczy wszelkie granice, co przeniesie się na zwykłych ludzi. Podzielenie społeczeństwa pogłębi się jeszcze bardziej. Według horoskopu istnieje niebezpieczeństwo, że dojdzie do wielu drobnych starć podczas których niejeden Polak wyląduje w szpitalu.

Jeśli chodzi  gospodarkę, to horoskop roczny mówi, że będzie tylko gorzej w sferze makroekonomicznej. Paradoksalnie ludziom będzie żyło się nieco lepiej. Wszystko według zasady – skoro państwo mnie okrada, ja temu państwu też nic nie dam. Skala unikania wszelkiego opodatkowania przez obywateli Polski będzie niespotykana od początku uzyskania przez nasz Kraj pełnej niepodległości.

Na arenie międzynarodowej w 2017 roku pozornie będziemy rośli w siłę. Horoskop wskazuje  jednak to będą tylko pozory. Niby wielcy tego świata będą poklepywali Polaków po plecach, ale będzie w tym więcej kurtuazji niż z powodu liczenia się ze zdaniem polskiego rządu. Tak zwana zagranica będzie nas traktować jak głupka, któremu należy ustąpić, by osiągnąć własne cele. Tak czy inaczej Polacy poczują się lepiej, bo pozory wezmą górę i zaczniemy być coraz bardziej dumni, że jesteśmy Polakami. Będzie o tyle złudne, gdyż wyjeżdżając na wakacje poza teren naszego kraju, wielu z nas odczuje lekceważenie ze strony innych nacji.

Jeden z polskich artystów osiągnie światową sławę. Najpierw dzięki swoim artystycznym doświadczeniom, a następnie przez niezwykle kontrowersyjne zachowanie. Okaże się jednak, że skandal był sterowany. Natomiast w nauce pod koniec roku czeka nas wielki prestiżowy sukces.

Horoskop dla polskiego sportu nie przewiduje w 2017 roku jakichś wielkich sukcesów. Będzie więcej radości niż smutku, ale spektakularnych sukcesów nie ma się co spodziewać.