HOROSKOP PARTNERSKI

DLA KOBIETY

Horoskop partnerski Koziorożec
Horoskop partnerski Wodnik
Horoskop partnerski Ryby
Horoskop partnerski Baran
Horoskop partnerski Byk
Horoskop partnerski Bliźnięta
Horoskop partnerski Rak
Horoskop partnerski Lew
Horoskop partnerski Panna
Horoskop partnerski Waga
Horoskop partnerski Skorpion
Horoskop partnerski Strzelec

DLA MĘŻCZYZNY

Horoskop partnerski dla pana Koziorożca
Horoskop partnerski dla pana Wodnika
Horoskop partnerski dla pana Ryby
Horoskop partnerski dla pana Barana
Horoskop partnerski dla pana Byka
Horoskop partnerski dla pana Bliźnięta
Horoskop partnerski dla pana Raka
Horoskop partnerski dla pana Lwa
Horoskop partnerski dla pana Panna
Horoskop partnerski dla pana Wagi
Horoskop partnerski dla pana Skorpiona
Horoskop partnerski dla pana StrzelcaCZYM JEST HOROSKOP PARTNERSKI?

Jest próbą porównania osobowości w podziale na różne znaki Zodiaku. To czy do siebie pasują, czy mogą się kochać czy są dopasowani do siebie pod względem temperamentu i czy mogą być ze sobą szczęśliwi przez całe życie, przez chwilę czy może będą się wzajemnie unieszczęśliwiać. Horoskop partnerski odpowie Ci jakie znaki Zodiaku do siebie pasują, a jakie nie.

Zanim jednak dowiesz się kto byłby najlepszym zodiakalnym partnerem dla Ciebie, najpierw musisz zrozumieć czym jest to partnerstwo. Według definicji jest to połączenie czterech działań w jedno i zastosowanie tych działań wobec jednej lub więcej osoby. Tymi działaniami są: wzajemna współpraca, wzajemność pozytywnych uczuć, zaufanie połączone z nieczynieniem złego wobec partnera oraz pomoc, która dokonywana jest na prośbę lub gdy wewnętrznie wyczujemy, że ta pomoc jest potrzebna. To jest oczywiście tylko definicja, która rozkłada się na wiele innych czynników mniej lub bardziej od siebie zależnych. Dlatego też ani to co powyżej napisano, ani opracowany na dalszych stronach horoskop nie stanowi ostatecznej wyroczni.

Nie mniej jednak, że to tylko taka niewinna zabawa, to zachęcamy do zapoznaniem się z horoskopem partnerskim. Być może odnajdziecie w nim coś co Was zaskoczy, coś co odkryjecie lub potwierdzicie, że jest właśnie tak jak ten horoskop mówi.