HOROSKOP CHIŃSKI – MAŁPA

MAŁPA

Urodzeni w latach 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.

(Jeśli urodziłeś/aś się między 1 stycznia a 20 lutego twój znak horoskopu może być inny. Sprawdź tutaj – chiński zodiak.)

Nie wybiera w środkach aby dojść do wyznaczonego celu. Często jest podstępna i prowokacyjna. Umie zachować pozory spokoju, ale gdy ją ktoś zdenerwuje we wnętrzu jej duszy gotuje się złość i żądza zemsty. Pozbawiona skrupułów. Potrafi być wścibska i złośliwa, a przy tym pełna czaru, wdzięku i dowcipu. Potrafi przechytrzyć najsilniejszego przeciwnika. Jej atutem jest wrodzona inteligencja i poczucie humoru. Nawet w najtragiczniejszych sytuacjach, kiedy wydaje się, że nie ma wyjścia, nie traci wiary i wciąż walczy o odmienienie losu. Doskonale nadaje się na dyplomatę, gdyż kluczy w meandrach życia i zazwyczaj sięga szczytów. Jest doskonałym mówcą i sprawdza się na stanowiskach, gdzie trzeba odpowiadać na pytania wielu ludzi.Jej riposty są cięte i trafne. Lubi ładne stroje, biżuterie lecz musi być to kupione w najdroższym sklepie, a metka musi znamionować najlepszego kreatora mody. Nie dąży do bogactwa, ale jakoś mimowolnie je osiąga. U innych ceni zalety umysłu, ale woli otaczać się ludźmi, których Bóg nie obdarzył nadmiarem intelektu. Wtedy bryluje i popisuje się. Posiada doskonałą pamięć, ma zdolności do nauki języków obcych i nauk nie wymagających analitycznego myślenia. Wrogom nie wybacza i nawet po wielu latach, gdy tylko nadejdzie okazja potrafi się zemścić. Bardzo lubi się bawić i wiele czasu spędza na rozrywkach.
W miłości nie jest szczęśliwa. Ma romantyczne usposobienie, poszukuje wiecznego szczęścia i wspaniałej miłości, co jednak "gryzie" się z jej pragmatyczną naturą. Sama zdolna jest do wielkiego uczucia, które z czasem jednak uchodzi jak powietrze z balona. Jej życie uczuciowe to pasmo wzlotów i upadków. Częściej porzuca niż jest porzucana. Seks traktuje jak dobrą rozrywkę i uważa, że niekoniecznie musi łączyć się z miłością.
W roku Małpy urodzili się m.in: Antoni Czechow (pisarz), Charles Dickens (pisarz), Frederico Felini (reżyser), Piotr Michałowski (malarz romantyczny).