Horoskop codzienny dla urodzonych 1 stycznia

TWÓJ HOROSKOP NA DZIEŃ
Twoje życie, a numerologia

Numerolodzy są przekonani, że życie człowieka jest zapisane w liczbach. Niektóre te liczby są przypisane na stałe (tak jak liczba urodzenia), a inne zmieniają się w trakcie ludzkiego istnienia (tak jak liczby losu, przyszłości, miłości czy imienia). Każda zmiana nazwiska, imienia, miejsca zamieszkania, data ślubu czy rozwodu – wszystko to według numerologów ma swoje znaczenie. Czytaj czym jest numerologia.

1 stycznia urodzili się między innymi:

Zygmunt I Stary, król Polski; Filipina Brzezińska, polska kompozytorka, pianistka; Hermann Oppenheim, niemiecki neurolog; Mieczysława Ćwiklińska, polska aktorka; William Donovan, amerykański generał; Mieczysława Kowalska, polska klaryska kapucynka, męczennica, błogosławiona; Erwin Axer, polski reżyser teatralny, felietonista, pamiętnikarz pochodzenia żydowskiego; Stanisław Zołociński, polski żołnierz AK, podchorąży, uczestnik powstania warszawskiego; Shelda Bede, brazylijska siatkarka plażowa.

Aby człowiek oderwał się od problemów dnia codziennego niezbędna jest rozrywka. Ma ona za zadanie nie tylko nas rozweselić, ale i pozwolić zapomnieć co nas gnębi i odciągnąć złe myśli. To dla was codziennie staramy się rozwijać portal rozrywkowy i miejcie pewność, że będziemy was zaskakiwać kolejnymi ciekawymi stronami.

Jak czytać horoskop?

Na stronach zajawqa.pl dajemy wam codzienną dawkę przepowiedni. Należy jednak pamiętać, aby nie traktować jej zbyt poważnie, gdyż jest to pewnego rodzaju zabawa. Czytaj go z przymrużeniem oka, ale czasami warto się zastanowić czy przedstawiony tutaj twój dzienny horoskop dla tych, którzy urodzili się 1 stycznia nie przedstawia wycinka Twojego własnego życia. Staraliśmy się bowiem podejść do sprawy w sposób nieco psychologiczny poszukując takich aspektów, które są codziennością większości z ludzi. Pomyśl więc czy czasami nie jest warto postępować zgodnie z zaleceniami jakie przeczytałeś. Odnosimy się do takich kwestii jak to, co czeka cię dziś w najróżniejszych sferach istnienia człowieka. Tak więc nieraz spotkasz się z przepowiednią miłosną, partnerską, przyjacielską i wieloma innymi.

Oprócz horoskopu dziennego i podobnego na jutro, znajdziesz tu także inne. Szczególnie polecamy te zodiakalne tak tradycyjne, ale i horoskop chiński, celtycki, galijski i Majów. Na zajawqa.pl nie brakuje także takich pozycji, jak horoskop miłosny, partnerski, intymny, roczny, miesięczny, dla nastolatek, dzieci i rodziców. Mamy nadzieję, że powyższy zestaw zadowoli wszystkich miłośników tego rodzaju zabawy. Zatem polecamy również:

Horoskop celtycki jodła

Horoskop dzienny dla urodzonych 8 grudnia

Horoskop miesięczny dla Wodnika na grudzień

Horoskop dzienny dla urodzonych 2 stycznia

Życzymy miłej zabawy z naszymi horoskopami