Horoskop codzienny dla urodzonych 17 stycznia
TWÓJ HOROSKOP NA DZIEŃ

Numerologia - jak obliczyć swoja liczbę?

Jedną z nadzwyczaj istotnych liczb jakie rozpatruje numerologia jest liczba urodzenia. Uzyskujemy ją zliczając do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia. Jeżeli po zsumowaniu mamy cyfry różne niż te od 1, 2, 3, 4, 5, 6. 7, 8, 9, 11 i dwadzieścia dwa to powinniśmy je skrócić. Robimy to poprzez dodawanie poszczególnych cyfr do siebie, aż do ostatecznego wyniku. Dajmy taki przykład: 25 czyli dodajemy 2 a także 5 co daje 7. Z tego wynika, że indywidualna liczba narodzenia to bezwarunkowo 7. Następny przykład: 92 – w takim razie sumujemy 9 a także 2 co daje nam liczbę narodzenia 11. To jest indywidualna numerologia. Oblicz teraz liczby, które determinują twoje życie.

Jeżeli chcesz dziś przeczytać Twój horoskop jutrzejszy możesz zrobić w tej chwili klikając tutaj

Horoskop na jutro dla urodzonych 17 stycznia

17 stycznia jest dniem urodzenia takich sławnych ludzi, jak między innymi:

Benjamin Franklin, amerykański polityk, współautor Deklaracji Niepodległości Stanów Zjednoczonych, filozof, uczony, wynalazca; Ludwik Mierosławski, polski wojskowy, pierwszy dyktator powstania styczniowego, polityk, pisarz, historyk; Nikołaj Żukowski, rosyjski naukowiec, twórca współczesnej aerodynamiki i hydrodynamiki, pionier lotnictwa; Marian Narkowicz, polski muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, członek zespołów Cytrus i Korba.

Jak czytać horoskop?

Na stronach zajawqa.pl dajemy wam codzienną dawkę przepowiedni. Należy jednak pamiętać, aby nie traktować jej zbyt poważnie, gdyż jest to pewnego rodzaju zabawa. Czytaj go z przymrużeniem oka, ale czasami warto się zastanowić czy przedstawiony tutaj twój dzienny horoskop dla tych, którzy urodzili się 17 stycznia nie przedstawia wycinka Twojego własnego życia. Staraliśmy się bowiem podejść do sprawy w sposób nieco psychologiczny poszukując takich aspektów, które są codziennością większości z ludzi. Pomyśl więc czy czasami nie jest warto postępować zgodnie z zaleceniami jakie przeczytałeś. Odnosimy się do takich kwestii jak to, co czeka cię dziś w najróżniejszych sferach istnienia człowieka. Tak więc nieraz spotkasz się z przepowiednią miłosną, partnerską, przyjacielską i wieloma innymi.

Horoskop dzienny dla urodzonych 7 grudnia

Nie tylko horoskop dzienny

Na naszych stronach mamy również przepowiednie astrologiczne na jutro, jak również wiele innych. Szczególnie polecamy te zodiakalne , ale i horoskop chiński, celtycki, galijski i Majów. Na zajawqa.pl nie brakuje także takich pozycji, jak horoskop miłosny, partnerski, intymny, roczny, miesięczny, dla nastolatek, dzieci i rodziców. Mamy nadzieję, że powyższy zestaw zadowoli wszystkich miłośników tego rodzaju zabawy. Zatem polecamy również:

Horoskop celtycki Wierzba

Horoskop miesięczny dla Wodnika na kwiecień

Horoskop dzienny dla urodzonych 24 stycznia

Życzymy miłej zabawy z naszymi horoskopami wszystkim tym którzy urodzili się 17 stycznia, a także tym urodzonym każdego innego dnia roku.