Horoskop codzienny dla urodzonych 2 stycznia


TWÓJ HOROSKOP NA DZIEŃ

Kiedy narodziła się numerologia

Numerologia narodziła się wtedy, gdy ludzie nauczyli się liczyć. Co prawda nie można porównać ówczesnej numerologii do dzisiejszej, ale już w tamtych czasach opierano się na liczbach oraz ich oddziaływaniu na ludzki los. Natomiast pierwszym znanym nam źródłem numerologii są pisma Pitagorasa – uczonego ze starożytnej Grecji. To on usystematyzował numerologiczne zasady, które do dziś przetrwały z niewielkimi zmianami. Numerologia chociaż nazywana jest pseudonauką, szarlataństwem lub wróżbiarstwem ma bardzo długą tradycję.

Jeżeli chcesz dziś przeczytać Twój horoskop jutrzejszy możesz zrobić w tej chwili klikając tutaj

Horoskop na jutro dla urodzonych 2 stycznia

2 stycznia jest dniem urodzenia takich sławnych ludzi, jak między innymi:

Michał Doliwo-Dobrowolski, rosyjski elektrotechnik pochodzenia polskiego; Noor Inayat Khan, indyjska księżniczka, agentka wywiadu brytyjskiego; Emil Kołodziej, polski prawnik, polityk, poseł na Sejm PRL, minister przemysłu spożywczego i skupu; Janusz Obodowski, polski ekonomista, polityk, minister pracy, płac i spraw socjalnych, wicepremier, dyplomata; Zbigniew Romaszewski, polski działacz opozycji antykomunistycznej, polityk, senator RP, wicemarszałek Senatu.

Jak czytać horoskop?

Horoskop dzienny dla urodzonych 13 grudnia

Na stronach zajawqa.pl dajemy wam codzienną dawkę przepowiedni. Należy jednak pamiętać, aby nie traktować jej zbyt poważnie, gdyż jest to pewnego rodzaju zabawa. Czytaj go z przymrużeniem oka, ale czasami warto się zastanowić czy przedstawiony tutaj twój dzienny horoskop dla tych, którzy urodzili się 2 stycznia nie przedstawia wycinka Twojego własnego życia. Staraliśmy się bowiem podejść do sprawy w sposób nieco psychologiczny poszukując takich aspektów, które są codziennością większości z ludzi. Pomyśl więc czy czasami nie jest warto postępować zgodnie z zaleceniami jakie przeczytałeś. Odnosimy się do takich kwestii jak to, co czeka cię dziś w najróżniejszych sferach istnienia człowieka. Tak więc nieraz spotkasz się z przepowiednią miłosną, partnerską, przyjacielską i wieloma innymi.

Nie tylko horoskop dzienny

Na naszych stronach mamy również przepowiednie astrologiczne na jutro, jak również wiele innych. Szczególnie polecamy te zodiakalne , ale i horoskop chiński, celtycki, galijski i Majów. Na zajawqa.pl nie brakuje także takich pozycji, jak horoskop miłosny, partnerski, intymny, roczny, miesięczny, dla nastolatek, dzieci i rodziców. Mamy nadzieję, że powyższy zestaw zadowoli wszystkich miłośników tego rodzaju zabawy. Zatem polecamy również:

Horoskop celtycki Jarzębina

Horoskop miesięczny dla Wodnika na styczeń

Horoskop dzienny dla urodzonych 12 stycznia

Życzymy miłej zabawy z naszymi horoskopami wszystkim tym którzy urodzili się 12 stycznia, a także tym urodzonym każdego innego dnia roku.