Horoskop codzienny dla urodzonych 22 stycznia
TWÓJ HOROSKOP NA DZIEŃ

22 w numerologii - jak wibruje

Co by jednak nie powiedzieć, to 22 zawsze daje sobie radę. Nawet wtedy gdy dostaną po głowie od osoby, której bezgranicznie wierzyły, to po chwilowym szoku podnoszą się z kolan, szukają wyjścia, a co najważniejsze znajdują je. Dzieje się tak pomimo tego, że numerologia 22 mówi, że osoby te są pozbawione intuicji i nic nie zyskają idąc na tak zwanego czuja. Aby coś osiągnąć muszą popełnić kilka błędów, a następnie wyciągnąć z nich wnioski. Trudno powiedzieć czy człowiek 22 może być w pełni szczęśliwy. Chyba jednak nie do końca, bo zmiany nastrojów jakie nim miotają są nazbyt frustrujące.

22 stycznia jest dniem urodzenia takich sławnych ludzi, jak między innymi:

Maria Leopoldyna Habsburg, arcyksiężna austriacka, cesarzowa Brazylii, królowa Portugalii i Algarve; Stefan Miler, polski żołnierz Legionów, pedagog, założyciel ogrodu zoologicznego w Zamościu; Józef Pielorz, polski duchowny katolicki, oblat, duszpasterz, historyk, publicysta; Barbara Kudrycka, polska prawnik, polityk, minister nauki i szkolnictwa wyższego; Eleanor McEvoy, irlandzka piosenkarka, instrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów.

Horoskop dzienny dla urodzonych 15 grudnia

Jak czytać horoskop?

Na stronach zajawqa.pl dajemy wam codzienną dawkę przepowiedni. Należy jednak pamiętać, aby nie traktować jej zbyt poważnie, gdyż jest to pewnego rodzaju zabawa. Czytaj go z przymrużeniem oka, ale czasami warto się zastanowić czy przedstawiony tutaj twój dzienny horoskop dla tych, którzy urodzili się 22 stycznia nie przedstawia wycinka Twojego własnego życia. Staraliśmy się bowiem podejść do sprawy w sposób nieco psychologiczny poszukując takich aspektów, które są codziennością większości z ludzi. Pomyśl więc czy czasami nie jest warto postępować zgodnie z zaleceniami jakie przeczytałeś. Odnosimy się do takich kwestii jak to, co czeka cię dziś w najróżniejszych sferach istnienia człowieka. Tak więc nieraz spotkasz się z przepowiednią miłosną, partnerską, przyjacielską i wieloma innymi.

Nie tylko horoskop dzienny

Na naszych stronach mamy również przepowiednie astrologiczne na jutro, jak również wiele innych. Szczególnie polecamy te zodiakalne , ale i horoskop chiński, celtycki, galijski i Majów. Na zajawqa.pl nie brakuje także takich pozycji, jak horoskop miłosny, partnerski, intymny, roczny, miesięczny, dla nastolatek, dzieci i rodziców. Mamy nadzieję, że powyższy zestaw zadowoli wszystkich miłośników tego rodzaju zabawy. Zatem polecamy również:

Horoskop celtycki Orzech

Horoskop miesięczny dla Wagi na październik

Horoskop dzienny dla urodzonych 13 stycznia

Życzymy miłej zabawy z naszymi horoskopami wszystkim tym którzy urodzili się 22 stycznia, a także tym urodzonym każdego innego dnia roku.