HOROSKOP DZIENNY WAGA

WAGA

Horoskop dla urodzonych w dniach 23.09 – 22.10

WYBIERZ SWÓJ DZIEŃ URODZIN

Horoskop dzienny Waga

horoskop dla urodzonych 23 września horoskop dla urodzonych 24 września horoskop dla urodzonych 25 września horoskop dla urodzonych 26 września horoskop dla urodzonych 27 września horoskop dla urodzonych 28 wrześniahoroskop dla urodzonych 29 września
horoskop dla urodzonych 30 września

Horoskop dzienny dla Wagi

horoskop dla urodzonych 1 października horoskop dla urodzonych 2 października horoskop dla urodzonych 3 października horoskop dla urodzonych 4 października horoskop dla urodzonych 5 października horoskop dla urodzonych 6 października horoskop dla urodzonych 7 października
horoskop dla urodzonych 8 października horoskop dla urodzonych 9 października horoskop dla urodzonych 10 października horoskop dla urodzonych 11 października horoskop dla urodzonych 12 października horoskop dla urodzonych 13 października horoskop dla urodzonych 14 października
horoskop dla urodzonych 15 października horoskop dla urodzonych 16 października horoskop dla urodzonych 17 października horoskop dla urodzonych 18 października horoskop dla urodzonych 19 października horoskop dla urodzonych 20 października horoskop dla urodzonych 21 października
horoskop dla urodzonych 22 października

Jaki jest człowiek urodzony pod znakiem Wagi?

Do człowieka spod znaku Wagi nie siła, nie krzyk, nie nacisk przemawia. Do niej przemawia argumentacja. Jeśli jest przygotowana odpowiednio, jest rzeczowa, poparta faktami, wtedy niepotrzebne jest żadne kompromisowe wyjście, bo Waga da się przekonać. Jednak potem bacznie obserwuje i sprawdza czy nie została oszukana. Gdy okazuje się, że jest coś nie tak, to nie mówi: „a nie mówiłam?” Bierze raczej sprawy w swoje ręce i robi wszystko by naprawić ewentualne błędy popełnione przez innych. Jest przy tym bardzo konsekwentna. Co prawda zawsze waży czy warto się angażować czy też nie, ale gdy dojdzie do wniosku, że trzeba działać, to poświęca się całkowicie.

Nie tylko znaki Zodiaku

GWIAZDOZBIÓR

Waga jest dość mało widocznym gwiazdozbiorem zodiakalnym. Konstelacja umiejscowiona jest na południowej półkuli nieba. Nazwa ta przyjęła się dopiero w starożytnym Rzymie i została adaptowana z Chin i Indii.

URZĄDZENIE

Waga jest narzędziem do wyznaczania masy ciał na zasadzie równoważenia sił. Prosta waga szalkowa działa na zasadzie sił przeciwstawnych. Rozróżnia się m.in. wagi dźwigniowe, sprężynowe, elektryczne, elektroniczne.

GEOGRAFIA

Waga to także nazwa geograficzna. W Tatrach jest przełęcz o tej nazwie.

NAZWISKO

Waga to dość rzadko spotykane w Polsce nazwisko. Osób noszących je jest około 1400. Osoby te zamieszkują cały kraj, ale najwięcej jest ich w okolicach Zamościa, w Krakowie i najbliższej okolicy tego miasta oraz w Głubczycach i Kwidzynie.

ĆWICZENIE

Waga jest statycznym ćwiczeniem gimnastycznym polegającym na skłonach lub skrętach ciała tylko z jednym punktem podparcia.

Czytaj również:

& Poznaj przepowiednię dla siebie na cały miesiąc roku w zakładce Horoskop miesięczny Waga

& Dowiedz się co mówią gwiazdy o dziecku urodzonym pod tym znakiem Zodiaku. Jest to horoskop przeznaczony w głównej mierze dla rodziców, ale także dla dzieci Dziecko Waga

& Dla nieco starszych, ale jeszcze nie całkiem dorosłych jest horoskop przeznaczony szczególnie dla dziewczyn. Horoskop dziewczyna Waga

& Z pewnością wiele osób zainteresują horoskopy dotyczące miłości, partnerstwa a także spraw jeszcze bardziej intymnych, które skrywane są w sypialniach. Ten dział naszego portalu podzielony jest osobno dla kobiet i dla mężczyzn. Dowiesz się tu nie tylko tego jaki partner najlepszy jest dla Wagi, ale także jakiego partnera unikać. Poznasz swoje erotyczne zalety, ale i zalety partnera. Dzięki temu uzyskasz wiedzę czy warto z daną osobą wikłać się w miłosne podboje czy może lepszy jest krótki flirt bez zobowiązań. Zacznijmy od tego co wzbudza największe namiętności czyli sfery intymnej. Tutaj przeczytasz tekst przeznaczony dla pań Horoskop erotyczny kobieta Waga. Jeśli jesteś mężczyzną a chcesz się coś więcej dowiedzieć o sobie lub kobietą, a chciałabyś poznać męskie namiętności czytaj w tym miejscu Horoskop erotyczny mężczyzna Waga. Jak wiadomo zwykle tak to już jest, ze zanim dojdzie do miłosnych uniesień najpierw trzeba się zakochać. Dlatego też sporządziliśmy zodiakalną opowieść dla każdej z płci osobno. Płeć piękna dowie się jaka jest w miłości, a mężczyzna jak rozkochać kobietę spod konkretnego znaku i na odwrót. Horoskop miłosny kobieta Waga powinien być przeczytany nie tylko przez panie dla których gwiazdozbiór ten determinuje ich losy, ale także przez ich partnerów. Dotyczy to również każdej z płci przeciwnych, która chciałaby wiedzieć co gwiazdy mówią o miłosnych predyspozycjach panów. To znajdziesz właśnie w tym miejscu Horoskop miłosny mężczyzna Waga. Jeśli jednak wszystko układa się dobrze i myślicie o połączeniu swoich losów na znacznie dłużej niż na kilka miesięcy, to warto sprawdzić czy pasujecie do siebie zodiakalnie. Trzeba jednak pamiętać, że dopasowanie partnerów jest odmienne dla kobiet i dla mężczyzn. Z tego też jeżeli jesteś białogłową powinnaś dowiedzieć się o dopasowaniu na stronie Horoskop partnerski kobieta Waga. Jeśli jednak jesteś facetem to zdecydowanie sprawdź swoją partnerkę spod omawianego znaku czytając Horoskop partnerski mężczyzna Waga.

& Bardzo trudno ich oszukać, wyprowadzić w pole i osiągnąć szczyty powodzenia wspinając się po ich plecach. Czasami można odnieść wrażenie, że Waga ma w oczach radar, który prześwietla drugiego człowieka na wylot. Nic się przed nimi nie da ukryć, bo w lot odkrywają kłamstwo. Trzeba jednak dodać, że dla Wagi najważniejsza jest sprawiedliwość. Zasada ta nie dotyczy tylko jej, ale ogółu. Ma przekonanie co do tego, że nikt nie może być bezpodstawnie oskarżany o niecne czyny, a gdy tak się dzieje potrafi się za taką osobą ująć nawet kosztem własnego prestiżu, stanowiska czy przyjaźni. Znacznie więcej przeczytasz o tym znaku Zodiaku wchodząc na stronę Horoskop dla Wagi. Dowiesz się tutaj jakie są zależności natury psychologicznej i charakterologicznej.

Kilka słów o astrologii

Astrologiczny horoskop ma kształt koła. Na jego obrzeżach umieszczone są wszelkie informacje o położeniu Słońca, Księżyca, planet i innych punktów na nieboskłonie. Po wyrysowaniu horoskopu następuje interpretacja. Trzeba wiedzieć jak oddziałują wszystkie planety w danym dniu, najczęściej w dniu urodzin danego człowieka. Horoskop dla siebie możemy obliczyć wyłącznie na podstawie dnia, miejsca i godziny urodzenia. Zaawansowane horoskopy wymagają jednak znajomość dokładnej godziny narodzenia. Trzeba jednak pamiętać, że los ludzki zapisany w gwiazdach można zmieniać i korygować. Człowiek ma bowiem wolną wolę i prawo wyboru.

Jeżeli chcesz wybrać inny znak Zodiaku niż Waga, to poszukaj w tym miejscu horoskop dzienny. Odnajdziesz tu codzienne przepowiednie dla wszystkich dat urodzenia.