HOROSKOP MIŁOSNY DLA KOBIETY RYBY

RYBY

Jaka w miłości jest kobieta Ryby?

Kobieta spod znaku Ryb kocha mężczyznę tak jak matka kocha swoje dziecko. Istnieje jednak duże ryzyko, że jej miłość słabnie w chwili, gdy rzeczywiście urodzi potomka. Wtedy bardzo często przelewa uczucie z męża na dziecko, a to jest bardzo niebezpieczne dla miłości, którą dotąd darzyła mężczyznę. Jedynym sposobem na podtrzymywanie tej miłości jest okazywanie coraz większej męskiej bezradności. Jeśli ukochany zacznie się buntować, to może być pewny, że tym bardziej zostanie odstawiony na boczny tor. Pani Ryba kocha tym bardziej swojego mężczyznę im bardziej on okazuje swoją wdzięczność choćby za to, że ona po prostu jest właśnie z nim.

Jak rozkochać kobietę spod znaku Ryb?

Aby rozkochać kobietę spod znaku Ryb nie trzeba wykazywać się wielkim polotem. Nie trzeba obsypywać ją kwiatami, ani tym bardziej drogimi prezentami. Nie trzeba napinać mięśni i błyszczeć intelektem. Trzeba natomiast okazywać swoją bezradność wobec złego świata i ludzi, którzy bez przerwy podkładają nogi. Pani Rybka najczęściej zakochuje się w mężczyznach, którym może matkować, opiekować się nimi i pomagać im na każdym kroku. Tak więc jeśli chcesz, by zakochała się w tobie kobieta spod znaku Ryb udawaj, że bez niej jesteś bezradny jak dziecko we mgle. Ona ze spokojem wszystko załatwi za ciebie. Począwszy od spraw urzędowych, a skończywszy na ustaleniu pozycji seksualnej.Dowiedz się więcej o miłości Ryb oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla Pani spod znaku Ryby? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski Wodnik przeznaczonej dla kobiet. Musisz bowiem znaleźć partnera, który będzie ci okazywał cała masę uczuć, bo inaczej będziesz miała cała masę miłosnej niepewności.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Ryby. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop na jutro, który podpowie ci co może stać się jutro. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o facecie, którego darzysz miłosnym uczuciem lub jest on w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tego mężczyzny.

Wszystkim paniom Rybom życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości. Pełnej uniesień i pozytywnych emocji.