HOROSKOP MIŁOSNY DLA KOBIETY STRZELEC

STRZELEC

Jaka w miłości jest kobieta Strzelec?

Kobieta urodzona pod znakiem Strzelca potrafi kochać tak, jak żadna inna. Za swoim ukochanym wskoczy w ogień. Nie jest to jednak miłość, którą przetrzyma zazdrosny mężczyzna lub taki, który ma niska samoocenę. Wszystko przez to, że choć pani Strzelec kocha jak wariatka, to zachowuje się jak wyzwolona kobieta. Pozwala się kokietować, sama również kokietuje, a czasami nawet prowokuje. Gdy jednak przychodzi co do czego, to inny mężczyzna niż ten, którego kocha może liczyć tylko na jej miły uśmiech. Jednak jako się rzekło niektórzy mężczyźni nie wytrzymają takiej miłości, która nie jest okazywana na zewnątrz. Trzeba po prostu nauczyć się ją kochać i brać ją taką, jaka jest. Z całą pewnością nie da się jej wychować po swojemu.

Jak rozkochać kobietę spod znaku Strzelca?

Aby rozkochać kobietę urodzoną pod znakiem Strzelca trzeba zachowywać się wobec niej powściągliwie. Niewiasta ta bardzo często bywa prowokująca i każdy, kto uzna to zachowanie za zachętę dla niego nie ma co liczyć na jej miłość. To jest instynktowna gra, która pozwala jej wyłowić tych panów, którzy są gotowi są na seksualne przygody z każdą i wszędzie i odsiać ich od tych, którzy potrafią powstrzymywać swoje żądze. Każdy mężczyzna, który zechce poderwać kobietę Strzelca nie może jej podrywać, a tak sterować sprawami, aby to on był podrywany. Na początku musi ją trzymać na dystans, udawać, że raczej nie jest nią zainteresowany, a potem powoli, bardzo powolutku się do niej zbliżać. Pani Strzelec zakocha się w tym mężczyźnie, który najdłużej będzie się jej opierał.Dowiedz się więcej o miłości pani Strzelec oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla kobiety spod znaku Strzelca? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski Strzelec. Lubisz kokietować, a kochasz tylko jednego. W związku z tym ten jeden musi być odporny na twoje nic nie znaczące uśmiechy do innych osobników.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Strzelec. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop galijski, czyli ten, którzy stworzyli starożytni mieszkańcy obecnej Francji. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o facecie, którego darzysz miłosnym uczuciem lub jest on w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tego mężczyzny.

Wszystkim kobietom dla których znakiem jest Strzelec życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości. Pełnej uniesień i pozytywnych emocji.