HOROSKOP MIŁOSNY DLA MĘŻCZYZNY LWA

LEW

Jaki w miłości jest mężczyzna Lew?

Miłość mężczyzn urodzonych pod znakiem Lwa jest dość samolubna, bo Lew najpierw kocha siebie, a dopiero potem kobietę. Ma wewnętrzne przekonanie, że uczuciem darzą go wszystkie panie bez wyjątku. Gdy jednak tak nie jest, to nie obwinia siebie za ten stan rzeczy tylko pomyśli sobie, że ona albo jest lesbijką, albo jest głupia. Wbrew pozorom taki charakter Lwa jest bardzo dobry dla kobiety, którą pokochał. Rzecz w tym, że jego miłość nie potrzebuje akceptacji i ciągłego udowadniania mu, że jest kochany. Jednocześnie mając wewnętrzne przekonanie, że wszyscy go kochają nie potrzebuje udowadniać sobie, że wciąż jest pożądany i tym samym cały czas jest przy jednej kobiecie. Co prawda wydaje mu się, że to on kieruje ta miłością, ale tak naprawdę najczęściej poddaje się woli kobiety.

Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Lwa?

Aby rozkochać mężczyznę spod znaku Lwa należy przyjąć taktykę obojętności wobec niego. Kobieta powinna udawać, że go nie zauważa, ale jednocześnie musi go traktować z chłodnym szacunkiem. Pan spod znaku Lwa długo nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego niewiasta tak go traktuje, skoro wszystkie inne chciałyby mu służyć za podnóżek. W końcu przejmie inicjatywę i zacznie swój miłosny podbój mając wrażenie, że to on jest prowadzącym grę. Gdy już to się stanie trzeba go powoli dopuszczać do swych uczuć i bez ostentacji dawać do zrozumienia, że niech się dalej stara, a być może coś z tego będzie. Bardzo ważne jest również to, aby kobieta cały czas zachowywała się jak dama, a nie roztrzepana kobietka.Dowiedz się więcej o miłości mężczyzny spod znaku Lwa oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla pana Lwa? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski pan Lew. W twoim przypadku bardzo dokładnie należy sprawdzić dopasowanie, gdyż nie jesteś zbyt wyrozumiałem partnerem, a masz dość duże wymagania.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Lew. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop chiński, który został stworzony przed tysiącami lat i składa się z 12 znaków przypisanych do zwierząt. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o pani, którą darzysz miłosnym uczuciem lub jest ona w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tej kobiety.

Wszystkim panom dla których znakiem jest Lew życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości, pełnej uniesień i pozytywnych emocji oraz sprawdzenia się jako partner w miłosnym związku.