HOROSKOP MIŁOSNY DLA MĘŻCZYZNY WODNIKA

WODNIK

Jaki w miłości jest mężczyzna Wodnika?

Miłość mężczyzny urodzonego pod znakiem Wodnika rodzi się nagle i zaczyna przechodzić próbę czasu. Omamiony kobiecymi wdziękami i nakręcany rosnącym w nim uczuciem zachowuje się jak pod wpływem narkotyków. Jeśli więc niewiasta zauważy, że pan Wodnik zachowuje się wobec niej trochę jak wariat, to może być pewna, że właśnie się zakochał. To jest pierwszy etap jego uczucia. Drugi objawia się instynktownym testem, który przeprowadza na ukochanej. Test ten polega na próbie zyskania zaufania dla ich związku. Jest to najtrudniejszy okres, bo Wodnik ze swej natury jest dosyć nieufny. Gdy jednak zyska zaufanie i jego miłość wciąż trwa, to przychodzi trzeci etap. Musi sprawdzić czy partnerka ma w sobie, choć odrobinę szaleństwa, które w jego miłości jest niezbędne.

Jak rozkochać mężczyznę spod znaku Wodnika?

Aby rozkochać w sobie mężczyznę urodzonego pod znakiem Wodnika należy go przede wszystkim przekonać, że we wspólnym związku nie będzie musiał chodzić przy swojej kobiecie na krótkiej smyczy. Wodnik nienawidzi bowiem chorobliwie zazdrosnych kobiet i tych, które uważają, że wszystko wiedzą najlepiej. Trzeba więc dawać mu do zrozumienia, że mu się ufa, a jednocześnie podziwiać jego zalety umysłu. Szczególnie ten drugi aspekt działa nadzwyczaj dobrze. Im mężczyzna Wodnik ma niższe IQ, tym bardziej jest łasy na komplementy dotyczącego jego wielkiej sprawności umysłowej.Dowiedz się więcej o miłości mężczyzny spod znaku Wodnika oraz zobacz inne horoskopy

Być może chcesz się dowiedzieć jakie dopasowanie pod względem znaku Zodiaku będzie najlepsze dla pana Wodnik? Możesz to sprawdzić na stronie horoskop partnerski pan Wodnik. Lubisz wpływać na różne oceany miłości, ale mimo to chcesz mieć taka partnerkę do której zawsze możesz wrócić.

Krótkie, aczkolwiek jak mówią odwiedzający nas internauci, niezwykle celne przepowiednie na dziś masz możliwość poznać zapoznając się z prognostykiem horoskop dzienny Wodnik. Są to przepowiednie dla urodzonych każdego dnia roku. Wystarczy kliknąć swoją datę urodzenia a otrzymasz podpowiedź jak należy tego dnia postępować, aby nie wpaść w tarapaty lub wykorzystać swoją szansę.

Polecamy również horoskop codzienny, który również mówi o uczuciach i miłości. Jeśli wolisz jednak dowiedzieć się coś o pani, którą darzysz miłosnym uczuciem lub jest ona w sferze Twoich zainteresowań wróć na stronę główną horoskop miłosny i odnajdź znak Zodiaku tej kobiety.

Wszystkim panom dla których znakiem jest Wodnik życzymy szalonej, spełnionej i niczym nie skalanej miłości, pełnej uniesień i pozytywnych emocji oraz sprawdzenia się jako partner w miłosnym związku.