Mordercze znaki Zodiaku

Horoskop psychopatyczny

horoskop

Według niektórych astrologów ludzie spod niektórych znaków Zodiaku mają większą skłonność do popełniania przestępstw niż inni. Psychopaci, zabójcy, manipulanci i dewianci podobno rodzą się w określonym czasie, gdy ciała niebieskie oddziałują w silny i negatywny sposób. To nie jest horoskop z którego można wyciągać dla siebie wnioski. To są po prostu fakty. Które więc znaki zrodziły najwięcej przestępców i kim oni byli. Tutaj uzyskasz odpowiedź na to pytanie.

Bliźnięta

Donald Trump, David Berkowitz, Jeffrey Dahmer

Spośród wszystkich znaków Zodiaku najmniej niebezpieczne są Bliźnięta! Jeśli popełniają przestępstwa, koncentrują się na oszustwach lub kradzieżach.

Jeffrey Lionel Dahmer urodził się 21 maja 1960 roku w Milwaukee, zmarł 28 listopada 1994 w Portage (USA). Jeden z najsłynniejszych amerykańskich seryjnych morderców. Znany jako kanibal z Milwaukee. Był nekrofilem i kanibalem. W latach 1978–1991 zabił, następnie zgwałcił 17 młodych mężczyzn i chłopców.

David Richard Berkowitz, urodził się 1 czerwca 1953 w Nowym Jorku. Amerykański seryjny morderca pochodzenia żydowskiego, znany pod pseudonimami „Syn Sama” i „44. kalibrowy morderca”. Przyznał się do zabicia sześciu ludzi i ranienia kilku innych w Nowym Jorku w późnych latach 70. XX wieku, za co został skazany na sześciokrotne dożywocie.

Donald John Trump urodził się 14 czerwca 1946 w Nowym Jorku. Amerykański przedsiębiorca, 45. prezydent Stanów Zjednoczonych od 20 stycznia 2017. Co prawda nikogo nie zabił, ale wielu uważa go za dziwną osobowość. Zobaczymy co przyniesie życie.Wodnik

Gary Ridgway, Kim Jong Il

Wodnik jest dość łagodny, dopóki nie padnie ofiarą złego postępowania ze strony innych ludzi. Jest mistrzem zemsty. Sprytny i charyzmatyczny byłby dobrym poszukiwaczem zbiegłych przestępców lub szpiegiem. Manipulacja jest jego mroczną cechą charakteru!

Gary Leon Ridgway urodził się 18 lutego 1949 w Salt Lake City – amerykański seryjny morderca, znany jako "Zabójca znad Zielonej Rzeki". Pracował jako lakiernik w fabryce samochodów. Przyznał się do zamordowania 49 kobiet, jednak policja podejrzewa, że ofiar mogło być nawet dwukrotnie więcej. Swoich morderstw dokonywał w latach 80. i 90. XX wieku w Seattle i na jego przedmieściach. Jego ofiarami padały prostytutki, które dusił. Ciała porzucał w ulubionych przez siebie miejscach, m.in. na brzegach Green River, gdzie jak mówił lubił uprawiać seks.

Kim Dzong II urodził się 16 lutego 1941 lub 1942 we Wiatskoje, zmarł 17 grudnia 2011 w Pjongjang. Przywódca Korei Północnej w latach 1994–2011. Poza wieloma nieprawościami doprowadził do klęski głodu w latach 1995–1999. Według różnych źródeł, w wyniku głodu mogło umrzeć do 2,5 mln mieszkańców Korei Północnej.

Lew

Benito Mussolini, Grigorij Rasputin, Elizabeth Báthory

Uważaj na ryk lwa! Lwy są znane z pasji i zadziorności. Chociaż jest to w większości pozytywna cecha, to Lwy które mają osobowość psychopatyczną potrafią być niezwykle groźne. Uwielbia być w centrum uwagi, a jeśli ktoś go w tym względzie przewyższa potrafi okazać złośliwy charakter. Tym samym jego zbrodnicza działalność może być spowodowana chęcią sławy!

Benito Amilcare Andrea Mussolini urodził się 29 lipca 1883 w Dovia di Predappio, zmarł 28 kwietnia 1945 w Giulino di Mezzegra. Włoski polityk i dziennikarz główny założyciel i przywódca ruchu faszystowskiego. Uważany jest za ojca ideologii faszystowskiej.

Grigorij Jefimowicz Rasputin prawdopodobnie urodził się 10 stycznia 1869 w Pokrowskiem, zmarł 17 grudnia 1916 w Piotrogrodzie. Chłop rosyjski, rzekomy mnich, faworyt rodziny cesarza rosyjskiego Mikołaja II i jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Rosji pod koniec jego rządów.

Elżbieta Batory urodziła się 7 sierpnia 1560 w Nyírbátor, zmarła 21 sierpnia 1614 r. w Čachticach. Węgierska arystokratka zwana Krwawą Hrabiną. Siostrzenica króla polskiego Stefana Batorego. Nazywana jest najsłynniejszą seryjną morderczynią w historii, a także wampirem z Siedmiogrodu. Według nie do końca wiarygodnych źródeł miała zabić 650 osób. Tak przynajmniej wynikało z rejestru jaki prowadziła.Skorpion

Charles Manson, Katherine Knight, Sen. Joseph McCarthy

Skorpiony mogą być zazdrosne i agresywne - bardzo groźne połączenie w złych okolicznościach! Jeśli Skorpion przejdzie na ciemną stronę doskonale się sprawdzi jako płatny zabójca! Skorpiony są również uważane za najbardziej sadystyczny znak. Nadzwyczaj często mają myśli o których normalny człowiek boi się nawet pomyśleć. Co ciekawe nie są ani psychopatami, ani dewiantami. Jeśli budzą się w nich zbrodnicze instynkty, to działają na zimno i z wyrachowaniem.

Charles Milles Manson urodził się 12 listopada 1934 w Cincinnati, zm.arł 19 listopada 2017 w Bakersfield. W 1967 założył grupę religijną Rodzina, i stał się jej przywódcą. Nocą z 8 na 9 sierpnia 1969 z inspiracji Mansona kilkoro członków Rodziny dokonało głośnego morderstwa w willi wynajętej przez Romana Polańskiego w Beverly Hills. Sekta zamordowała wtedy żonę Romana Polańskiego Sharon Tate, będącą w dziewiątym miesiącu ciąży, oraz jej czterech gości.

Katherine Mary Knight urodziła się 24 października 1955 roku. Została skazana za morderstwo swojego partnera, Johna Charlesa Thomasa Price'a w październiku 2001 r. Dźgnęła go nożem, a następnie oskórowała. Następnie położyła jego skórę na haczyku na mięso, ugotowała mu głowę i części ciała, a następnie umieściła je razem z warzywami na talerzach dla swoich dzieci.

Joseph McCarthy urodził się 14 listopada 1908 w Grand Chute, Wisconsin, zmarł 2 maja 1957 w Bethesda. Amerykański polityk. Przeszedł do historii jako inicjator kampanii oskarżeń o działalność komunistyczną znanych osób w kręgach władzy i w showbiznesie w Stanach Zjednoczonych. On i jego ludzie oskarżani są o prowadzenie nagonki, rzucanie oskarżeń i pomówienia często niewinnych osób.

Ryby

Osama Bin Laden, John Wayne Gacy, Richard Ramirez

Uważaj na Ryby, które pływają w dwóch kierunkach! Mogą ukrywać ciemną stronę. Ryby często biorą udział w przestępstwach, które ranią same siebie na przykład związanych z narkotykami. Temperamentne Rybki mogą stać się bardzo niebezpieczne, jeśli zdarzy się, że wpadną w szał. Seryjni mordercy często są własnie spod znaku Ryb.

Osama ibn Ladin urodził się 10 marca 1957 w Rijadzie, zmarł 2 maja 2011 w Abbottabadzie. Saudyjski terrorysta i milioner, współzałożyciel i przywódca Al-Kaidy. W roku 1998 Ibn Ladin nakazał przeprowadzenie największej z dotychczasowych operacji Al-Ka’idy – jednoczesnych zamachów na amerykańskie ambasady w Nairobi i Dar es Salaam, w których zginęły łącznie 224 osoby. W roku 2000 Al-Ka’ida przedsięwzięła kolejny atak, zabijając 17 marynarzy amerykańskiego niszczyciela USS Cole, znajdującego się w Jemenie. 11 września 2001 roku 19 bojowników powiązanych z Al-Ka’idą dokonało serii ataków na wieże World Trade Center w Nowym Jorku i Pentagon w Waszyngtonie, w których zginęły 2973 osoby.

John Wayne Gacy urodził się 17 marca 1942 w Chicago, zmarł 10 maja 1994 w Crest Hill. Amerykański seryjny morderca i gwałciciel działający w Chicago w latach 1972-1978. Jego ofiarami stało się w sumie 33 młodych mężczyzn i chłopców. Słynął z tego, że występował charytatywnie jako klaun. Aresztowano go w 1978, skazano na śmierć w 1980.

Richard Ramirez urodził się 29 lutego 1960 w El Paso, zmarł 7 czerwca 2013 w Greenbrae w stanie Kalifornia. Amerykański seryjny morderca zwany Nocny Prześladowca. Zamordował 14 osób. Większość zbrodni dokonał w miasteczkach położonych w aglomeracji Los Angeles. Nie tylko zabijał, ale i wyłupywał oczy, odcinał głowę, gwałcił.

Waga

Lee Harvey Oswald, Andriej Czikatiło

Waga jest znakiem równowagi sprawiedliwości i wartości. W zasadzie nie łamie prawa. Jeśli jednak, to są to przestępstwa związane pieniędzmi lub polityką. W tym drugim przypadku jest wykonawcą poleceń z góry. Jeżeli już zdecydują się na popełnienie zbrodni, to nie cofają się nawet milimetr i są skłonni nawet umrzeć, ale nie popuszczą.

Lee Harvey Oswald urodził się 18 października 1939 w Nowym Orleanie, zmarł 24 listopada 1963 w Dallas. Amerykański zamachowiec, domniemany zabójca prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Johna F. Kennedy’ego w zamachu 22 listopada 1963.

Andriej Romanowicz Czikatiło urodził się 16 października 1936 w wiosce Jabłocznoje na Ukrainie, zmarł 14 lutego 1994 w Nowoczerkasku, Rosja. Radziecki seryjny morderca, znany też jako Rzeźnik z Rostowa. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia 56 zabójstw. Zaszokował tym milicjantów, którzy zanotowali „tylko” 36 morderstw. Trzech ofiar nie odnaleziono, więc oskarżono go o 53 morderstwa.

Panna

Ed Gein, Iwan Groźny

Panny są sprytne, ale miewają też zbrodniczą pasję. Panny mają skłonności do przestępstw związanych z komputerami i internetem , włamaniami lub innymi rodzajami kradzieży. Mają również skłonność do zachowań korupcyjnych. W jej horoskopie widać, że gdy wejdą na drogę przestępstwa są bardzo pedantyczne i trudno je oskarżyć i ukarać.

Edward Theodore Gein urodził się 27 sierpnia 1906 w La Crosse, zmarł 26 lipca 1984 w Madison. Amerykański morderca zwany Rzeźnikiem z Plainfield. Pomimo zarzutu licznych mordów, udowodniono mu zabójstwo tylko dwóch kobiet.

Iwan IV Groźny urodził się 25 sierpnia 1530 w Kołomienskoje, zmarł 18 marca 1584 w Moskwie. Od 4 grudnia 1533 wielki książę moskiewski, car "Wszechrusi" w latach 1547–1584. Był pierwszym władcą Rosji, który koronował się na cara. Zasłynął swym okrucieństwem. Począwszy od 1560 roku, z jego rozkazu stracono tysiące ludzi; w 1581 roku w napadzie szału zamordował drugiego syna, Iwana. Brutalne czyny Iwana Groźnego według niektórych badaczy wynikały z tego, że car cierpiał na syfilis.Koziorożec

Harold Shipman, Richard Nixon

Jeśli chodzi o rodzaje przestępstwa Koziorożców, to najbardziej prawdopodobnymi są oszustwa. Potrafi jednak przejść od drobnych przestępstw, aż do zbrodni i sadystycznych aktów. Ogólnie rzecz biorąc Koziorożec może być bardzo niebezpieczny! Horoskop podpowiada jednak, że nie potrafią za sobą zacierać śladów i gubić tropy. To sprawia, że są łatwi do złapania przez przedstawiciela prawa.

Harold Frederick Shipman urodził się 14 stycznia 1946 w Nottingham, zmarł 13 stycznia 2004 w Wakefield. Angielski lekarz domowy z Manchesteru, zwany Doktorem Śmierć. Przeszedł do historii jako seryjny morderca. Zabił około 215 osób, choć przypuszcza się, że ta liczba może być znacznie większa. Uśmiercał swoje ofiary za pomocą zastrzyku z morfiny. Skazany na dożywocie, popełnił samobójstwo w swojej celi.

Richard Nixon urodził się 9 stycznia 1913 w Yorba Linda, zmarł 22 kwietnia 1994 w Nowym Jorku. Amerykański polityk, 37. prezydent Stanów Zjednoczonych. Był jedynym, jak dotąd prezydentem, który ustąpił ze stanowiska przed końcem kadencji, gdyż dopuścił się włamania i tuszowanie włamania przy użyciu organów federalnych (FBI, CIA i IRS), łapownictwo, składanie fałszywych zeznań, naruszenie Konstytucji w celu obrony własnych interesów oraz odmowę wykonania poleceń sądu.

Baran

Adolph Hitler, Robert Durst, Paul John Knowles

Uparty Baran nie lubi, gdy mu mówi się, co ma robić. Chcąc zrobić karierę może posunąć się do użycia nielegalnych środków.Baran nie cierpi, gdy ich władza jest kwestionowana. Jeśli próbujesz go pokonać, możesz skończyć na jego rogach. Nie przebiera w środkach, aby osiągnąć cel. Niektóre Barany stają się zbrodniarzami w białych rękawiczkach, gdyż sami nie brudzą sobie rąk krwią.

Adolf Hitler urodził się 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn, zmarł 30 kwietnia 1945 w Berlinie. Niemiecki polityk pochodzenia austriackiego, kanclerz Rzeszy od 30 stycznia 1933. Twórca i dyktator III Rzeszy, ideolog narodowego socjalizmu; zbrodniarz wojenny, odpowiedzialny za zbrodnie przeciw ludzkości. Prowadzona przez niego agresywna polityka doprowadziła do rozpoczęcia przez Niemcy II wojny światowej, w wyniku której zginęło ok. 50 milionów ludzi.

Robert Alan Durst urodził się 12 kwietnia 1943 roku. Jest spadkobiercą multimilionowej fortuny. Był podejrzany o przestępstwa przeciwko trzem osobom: Kathleen McCormack Durst, jego pierwsza żona, która zniknęła w Nowym Jorku w 1982 roku; Susan Berman, jego wieloletnia przyjaciółka, zamordowana w Kalifornii w 2000 roku; jego sąsiada, Morrisa Blacka, który zginął w Teksasie w 2001 roku.

Paul John Knowles urodził się 17 kwietnia 1946, zmarł 18 grudnia 1974 roku. Znany jako "Morderca Casanowa" , był amerykańskim seryjnym mordercą. Udowodniono mu zabicie 18 osób w 1974 r., chociaż jak sam twierdził zamordował 35 osób.

Strzelec

Ted Bundy, Józef Stalin, Pablo Escobar

Złowrogi Strzelec może być niestabilny i bezlitosny. Jeśli wzbudzisz w nim gniew, uważaj! Mogą to być bardzo trudne chwile dla ciebie. Prawdę powiedziawszy, w większości przypadków Strzelce niechętnie ranią innych i są bardziej skłonni do ugody, ale tylko do czasu. Potrafi kluczyć i zacierać za sobą ślady tak jak słynny morderca Ted Bundy, który dwa razy uciekł z więzienia!

Ted Bundy urodził się 24 listopada 1946 w Burlington, zmarł 24 stycznia 1989 w Raiford. Był jednym z najkrwawszych seryjnych morderców w historii USA. W latach 1974-1978 zabił wiele młodych kobiet, zwykle przy użyciu tępego narzędzia, czasami przez uduszenie. Często wykorzystywał seksualnie swe ofiary, przed morderstwem i po morderstwie, dopuszczając się nekrofilii. Przyznał się do ponad 30 zabójstw. Został skazany na śmierć i stracony na krześle elektrycznym.

Józef Stalin urodził się 18 grudnia 1878 w Gori, zmarł 5 marca 1953 w Kuncewie. Radziecki polityk pochodzenia gruzińskiego dożywotni dyktator Związku Radzieckiego, posiadający nieograniczoną władzę. Stalin przejął i rozwinął zalążek systemu obozów koncentracyjnych Gułag, w którym począwszy od 1933 przebywało na stałe 10 milionów więźniów. Trudno oszacować ilu ludzi zginęło z powodu jego polityki, ale szacuje się, że kilkadziesiąt milionów.

Pablo Emilio Escobar Gaviria urodził się 1 grudnia 1949 w Rionegro, zmarł 2 grudnia 1993 w Medellín. Kolumbijski terrorysta, baron narkotykowy, który stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie dzięki przemytowi kokainy do USA i innych państw. Znany ze swej bezwzględności i zlecaniu setek morderstw.Byk

David Miscavige, Pol Pot, Saddam Hussein

Byki są bardzo porywcze. Są zaborczy i uparte. Byki łatwo wpadają w szał. Sprytny, ale samotny. W sferze przestępczej woli poruszać się tam gdzie jest pranie pieniędzy lub przestępstwa finansowe. Jest naturalnym przywódcą, ale jeśli pójdzie w złym kierunku,łatwo może skończyć jako okrutny dyktator. W niektórych przypadkach bywa spragnionym krwi megalomanem. Hitler urodził się w ostatnim dniu Barana.

David Miscavige urodził się 30 kwietnia 1960 roku. Jest przywódcą Kościoła Scjentologicznego, który jest dość tajemniczą sektą wykorzystującą ludzi do pracy i wciągania w ta działalność kolejnych ludzi.

Pol Pot urodził się najprawdopodobniej 19 maja 1925 w Prek Sbauv, zmarł 15 kwietnia 1998 w Anlong Veng. W okresie od 17 kwietnia 1975 do 7 stycznia 1979 roku dyktator Kambodży, członek Komunistycznej Partii Kambodży. Zdaniem wielu badaczy twórca najskrajniejszej formy totalitaryzmu w całej historii ludzkości. Szacuje się, że pod jego rządami zginęło od 10 do 25 procent populacji Kambodży, a liczba mieszkańców stolicy – Phnom Penh – wskutek przymusowych wysiedleń zmalała z 2 milionów do 23 tysięcy mieszkańców.

Saddam Husajn Abd al-Madżid at-Tikriti urodził się 28 kwietnia 1937 w Al-Audży, zmarł 30 grudnia 2006 w Bagdadzie. Iracki prawnik, polityk i faktyczny dyktator Iraku w latach 1979–2003.

Rak

Jodi Arias, Bill Cosby, OJ Simpson

Jest to najbardziej śmiercionośny znak Zodiaku. Raki są najczęściej aresztowane w związku z popełnianymi przestępstwami. Często cechuje ich niestabilność psychiczna co jest główną negatywną cechą tego znaku. Popełniają zbrodnie namiętności. Jeśli wejdzie na morderczą drogę, to po kolejnym występku ma jeszcze ochotę na zabijanie i najprawdopodobniej uderzy ponownie pozostawiając ślady na swoich ofiarach.

Jodi Ann Arias urodziła się 9 lipca 1980 roku. Została skazana na dożywocie za morderstwo pierwszego stopnia 8 maja 2013 r. Zabiła swojego partnera Aleksandra twierdząc, że w samoobronie, ale nie przekonała ławy przysięgłych.

Bill Cosby urodził się 12 lipca 1937 w Filadelfii. Amerykański komik, aktor, autor, producent telewizyjny, muzyk, kompozytor. Cosby był oskarżony o napaści na tle seksualnym przez ponad 50 kobiet. Oskarżały go o gwałty, ataki na tle seksualnym, podawanie narkotyków w cely wykorzystania seksualnego, seksualne wykorzystywanie dzieci.

O.J. Simpson urodził się 9 lipca 1947 w San Francisco. Amerykański futbolista, aktor filmowy i przestępca. W 1994 roku Simpson został oskarżony o zabicie swojej byłej żony, Nicole Brown oraz kelnera z restauracji „Mezzaluna”, Rona Goldmana. Został uniewinniony z zarzutu podwójnego morderstwa przez ławę przysięgłych w 1995. 15 września 2007 roku został aresztowany w Las Vegas w związku z włamaniem do pokoju hotelowego. 4 października 2008 roku został uznany za winnego 12 zarzutów związanych z napadem z bronią w ręku w Las Vegas oraz porwaniem. Został skazany na 33 lata więzienia za zbrojny napad i porwanie. Został skazany na 33 lata więzienia z możliwością warunkowego zwolnienia po odbyciu co najmniej 9 lat orzeczonej kary.

Powyższy tekst nie jest horoskopem. Dopasowuje jedynie przestępców do ich znaków Zodiaku.