HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY BARAN

BARAN

Czy kobieta spod znaku Barana nadaje się na życiową partnerkę?

Pani Baran potrafi dogadać się prawie z każdym mężczyzną. Aby chciała się rozstać z raz poślubionym partnerem trzeba ją najpierw wielokrotnie doprowadzić do czarnej rozpaczy. Nawet gdy życie we dwoje niezbyt się układa, to cały czas jest przekonana, że wszystko się jeszcze dobrze ułoży. Potrafi walczyć o wspólne szczęście za wszelką cenę i nikt jej nie przekona, że nic z tego nie będzie jeśli sama nie dojdzie do takiego wniosku.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Barana

Panna - idealnie

Idealnym partnerem dla kobiety spod znaku Barana jest pan spod znaku Panny. Mimo, że znak jest damski, to dla pani Baran, pan Panna zawsze i wszędzie będzie niezwykle męski.

Baran, Bliźnięta - bardzo dobrze

Jeśli pani Baran zakocha się w panu spod znaku Barana lub Bliźniąt, to nie ma się nad czym zastanawiać. Będziecie się bardzo dobrze dogadywać i jedynie seks może czasami powodować między wami drobne napięcia.

Koziorożec, Wodnik, Byk, Rak, Waga, Skorpion, Strzelec - dobrze

Powyższe znaki Zodiaku panów nie są najgorsze, aby spróbować się związać z jednym z nich. Co prawda takie związku przeżywają burze, ale jak wiadomo po każdej burzy wychodzi słońce. Kompromis, to podstawa wspólnego życia kobiety spod znaku Barana z mężczyznami spod znaku Koziorożca, Wodnika, Byka, Wagi, Skorpiona lub Strzelca.

Ryby, Lew - źle

Związki kobiety urodzonej pod znakiem Barana z mężczyznami urodzonymi pod znakiem Lwa lub Ryb są zazwyczaj niezwykle toksyczne. Czasami trwają bardzo długo, gdyż co ich łączy to zadowolenie seksualne i radość ze zrobienia przykrości partnerowi. Wcześniej czy później rozstanie jest niemal pewne.

.