HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY BLIŹNIĘTA

BLIŹNIĘTA

Czy mężczyzna spod znaku Biźniąt nadaje się na życiowego partnera?

Panowie spod znaku Bliźniąt z natury rzeczy są bardzo pożądanymi partnerami. Mimo to, że czasami mają niezrozumiałe dla partnerki „wyskoki”, to jednak wszelkie problemy, które sami sprowokowali potrafią ukryć lub doskonale załagodzić. Z drugiej strony potrafią pozytywnie zaskoczyć wybrankę swego serca. Po dniach marazmu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiety. Na pewno nie można się nudzić z panem urodzonym pod znakiem Bliźniąt.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Bliźniąt

Koziorożec, Rak - idealnie

Kobiety urodzone pod znakami Raka i Koziorożca tak dopasowują się do mężczyzn spod znaku Bliźniąt jak woda do wiadra. Nie rozmyślają nad tym, nie zastanawiają się jak zadowolić pana Bliźniaka. Czynią to instynktownie, a do tego w niezwykle wyrafinowany sposób. Dotyczy do każdej dziedziny partnerskiego życia.

Baran, Byk, Strzelec - bardzo dobrze

Związek pana Bliźniaka z paniami urodzonym pod powyższymi znakami Zodiaku zawsze będą układały się bardzo dobrze. Rzecz w ty, że mężczyzna Bliźniak będzie zaspakajał emocjonalne potrzeby tych pań do tego stopnia, że nawet jakby kiedyś myślały o rozstaniu, to i tak nie będą umiały bez niego żyć.

Wodnik, Ryby, Waga, Skorpion - dobrze

Panie urodzone pod powyższymi znakami Zodiaku to niezłe partnerki dla pana Bliźniaka. To czy jednak ten związek przetrwa będzie zależało od odporności psychicznej partnerki, bo jej mężczyzna bywa zbyt impulsywny, po czym staje się zamknięty w sobie. Nie wszystkie kobiety to rozumieją.

Bliźnięta, Rak, Lew, Panna - źle

Z panią spod znaku Bliźniąt związek nie będzie się układał dlatego, że choć tacy sami nie będą potrafili się wzajemnie zrozumieć. Natomiast panie Rak, Lew, Panna irytują pana Bliźniaka, szczególnie wtedy, gdy minie okres erotycznej fascynacji.

.