HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY KOZIOROŻEC

KOZIOROŻEC

Czy kobieta spod znaku Koziorożca nadaje się na życiową partnerkę?

Pani spod znaku Koziorożca, to osoba, która nie pozwala na zbyt wiele partnerowi. Z jednej strony chciałaby, aby był to mężczyzna zdecydowany, a z drugiej bardzo często go ogranicza w działaniach. Tylko mądry i cierpliwy mężczyzna będzie w stanie współżyć z nią znosząc jej zmienne nastroje, a jednocześnie robiąc to co ma zrobić cały czas przytakując pani spod znaku Koziorożca, ze ma racje, choć tak naprawdę wcale jej nie musi mieć.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Koziorożca

Bliźnięta, Rak - idealnie

Pan spod znaku Bliźniąt poprzez dwie skrajne natury pozwoli pani Koziorożec na wspólne życie pełne emocji, którego ona tak bardzo oczekuje. Natomiast pan Rak idealnie wpasowuje się w potrzeby i charakter damskiego Koziorożca. Wzajemnie się uzupełniają.

Ryby Baran - bardzo dobrze

Z panami spod znaku Ryb i Barana pani Koziorożec może stworzyć całkiem udany związek. Bo choć sporów w ich wspólnym życiu nie będzie brakowało, to przecież oni bez kłótni nie potrafią żyć.

Wodnik, Lew, Panna, Strzelec - dobrze

Na dwoje babka wróżyła. Pani spod znaku Koziorożca z panami spod powyższych znaków może stworzyć udany związek. Co prawda nie będzie tam partnerskich fajerwerków, ale jakoś powinni się dogadywać. Inna sprawa, że tak zwanych cichych dni w ich wspólnym życiu nie będzie brakować.

Koziorożec, Byk, Waga, Skorpion - źle

Jeśli pani Koziorożec nie chce, aby w ich partnerskim życiu dochodziło do rękoczynów i rzucania czym popadnie, to lepiej niech nie wiąże się z Koziorożcem, Bykiem i Skorpionem. Z panem spod znaku Wagi życie nie będzie obfitować w latające po kuchni talerze, ale mężczyzna spod tego znaku wcześniej czy później porzuci panią Koziorożec. I to z jej winy.

.