HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY LEW

LEW

Czy mężczyzna spod znaku Lwa nadaje się na życiowego partnera?

Lew, jak to lew - król puszczy. Przekonany o swej dominującej roli nie dopuszcza do siebie myśli, aby ważne życiowe sprawy konsultował z partnerką. Dla jednych kobiet jest to obniżanie ich wartości, dla drugich błogosławieństwo. Z mężczyzną spod znaku Lwa nie należy walczyć. Albo wygra dając tym samym do zrozumienia kto tu rządzi, albo przegra i wtedy nigdy tego nie wybaczy partnerce.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Lwa

Ryby, Strzelec - idealnie

Pan Lew idealnie ułoży sobie życie z paniami spod znaków Ryb i Strzelca. Kobieta Strzelec potrafi tak poprowadzić partnerskie sprawy, że mężczyzna Lew będzie przekonany, że to on ma nad wszystkim władzę. Natomiast pani "rybka" popłynie z prądem jaki wytyczy Lew i taka sytuacja bardzo będzie jej odpowiadała.

Wodnik - bardzo dobrze

Pani Wodnik to bardzo dobry partner dla pana Lwa. Zawsze będzie go podziwiać, co zaspokoi lwią potrzebę jego dominacji. Jednocześnie pani spod znaku Wodnika potrafi delikatnie chłodzić zbyt daleko idące zapędy wodzowskie Lwa. Czyni to w sposób delikatny przy pomocy sprytu, mądrości i osobistemu urokowi.

Koziorożec, Bliźnięta, Lew, Panna, Skorpion - dobrze

Powyższe znaki Zodiaku mogą być dobrymi partnerkami dla pana Lwa. Wszystko jednak zależy od inteligencji kobiet. Te z ilorazem inteligencji nieco powyżej przeciętnej owiną sobie Lwa wokół palca. Pozostałe, albo dadzą się zdominować, albo będą musiały go porzucić.

Baran, Byk, Rak, Waga - źle

Panie urodzone pod powyższymi znakami Zodiaku nigdy nie przetrwają w związku z Lwem. Ich niezależność jest zbyt wielka, by dały sobą rządzić, a same siedziały cicho, jak mysz pod miotłą.