HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY PANNA

PANNA

Czy kobieta spod znaku Panny nadaje się na życiową partnerkę?

Pełna uwodzicielskiego wdzięku potrafi omamić każdego mężczyznę. Tym samym niektórzy panowie mają mylne przeświadczenie, że pani spod znaku Panny kokietuje i zachęca mężczyzn do działania. Tak naprawdę, to taka postawa jest niezależna od niej. Zupełnie nie wiedzieć dlaczego kobiecie urodzonej pod znakiem Panny brakuje pewności siebie wobec mężczyzn. Dzieje się tak dlatego, bo im z założenia nie ufa.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Panny

Baran, Strzelec - idealnie

Kobieta spod znaku Panny, będzie szczęśliwa z panem Baranem lub panem Strzelcem. Mężczyźni ci oprócz miłości potrafią odrodzić w niej pewność siebie i tak poprowadzić wspólne życie, że Panna uwierzy w to, że mężczyźnie można zaufać.

Rak, Skorpion Waga - bardzo dobrze

Panowie urodzeni pod znakami Skorpiona i Raka bardzo dobrze poradzą sobie z nieco płaczliwą naturą Panny. Gdy będzie trzeba otrą jej łzy, przytulą i nie będą się denerwować, kiedy drobny problem będzie w jej oczach urastał do monstrualnych rozmiarów. Takie postępowanie mężczyzn zrodzi w Pannie ich bezwarunkowe oddanie.

Wodnik, Byk, Panna, Strzelec - dobrze

Powyższe znaki Zodiaku odnoszące się do mężczyzn mogą zaspokoić potrzebę bezpieczeństwa Panny. Jednak z drugiej strony choćby nieznaczny objaw braku zainteresowania jej osobą może doprowadzić do katastrofy. W tym przypadku wszystko zależy od drobiazgów, które mogą doprowadzić do szczęśliwego życia lub nagłego rozstania.

Bliźnięta, Ryby - źle

Pani Panna nie wytrzyma z panem Bliźniakiem, bo ten choć kocha, to nie potrafi tego okazywać w sposób jednoznaczny. Natomiast pan spod znaku Ryb nie zdzierży uwodzicielskiego wdzięku Panny rozsiewanego wszem i wobec.

.