HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY PANNA

PANNA

Czy mężczyzna spod znaku Panny nadaje się na życiowego partnera?

Mężczyzna spod znaku Panny, to chyba najtrudniejszy możliwy partner. Tylko dwa znaki Zodiaku są do niego dopasowane w takim stopniu, aby przez całe życie byli szczęśliwi. Z drugiej strony również tylko dwa znaki okazują się negatywne. Wszystko przez to, że mężczyzna, który urodzony jest w drugiej połowie sierpnia lub pierwszej połowie września zbyt często przekonany jest o swojej nieomylności, a jednocześnie zdarza mu się wierzyć we wszystko co mu powiedzą.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Panny

Baran - idealnie

Pan spod znaku Panny ma niezrozumiałą słabość do pań spod znaku Barana. Kobiety te niwelują jego trudny charakter, a zarazem potrafią owinąć sobie go wokół małego palca. Pan Panna godzi się na to i o dziwo jest z tym szczęśliwy. Przy kobiecie Baran potrafi się ograniczyć, a gdy jeszcze jego erotyczne potrzeby zostaną w pełni zaspokojone, to nawet nie spojrzy na inną kobietę.

Ryby - bardzo dobrze

Pan spod znaku Panny bardzo silnie oddziałuje na strukturę emocjonalną pań spod znaku Ryb. Tym samym jest wodzem w takim związku, co bardzo odpowiada obu stronom. Dochodzi tu co prawda do spięć, ale są one rozwiązywane szybko i na drodze pokojowej.

Koziorożec, Wodnik, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Strzelec - dobrze

Taka liczba znaków z dopiskiem "dobrze" jest tylko możliwa u pana Panny. Potrafi bowiem nieźle zatruć życie swojej partnerce, by po jakimś czasie okazywać swoją miłość i przywiązanie w taki sposób, że gniewać się na niego jest bardzo trudno.

Byk, Skorpion - źle

Pan spod znaku Panny będzie czuł się źle w związku z paniami spod znaku Byka lub Skorpiona. Wszystko przez to, że charaktery tych pań są zbyt gwałtowne jak na wytrzymałość pana Panny, a do tego mają trudności z wybaczaniem błędów popełnionych przez męskie Panny.

.