HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY RAK

RAK

Czy kobieta spod znaku Raka nadaje się na życiową partnerkę?

Pani Rak jest kobietą na tyle gorącą, że zbyt zimny lub zbyt gorący partner nigdy nie będzie spełniał jej oczekiwań. Musi to być człowiek, który z jednej strony potrafi ją wyciszyć emocjonalnie, a z drugiej będzie zaspakajał jej potrzebę życia pełnego niespodzianek z odrobiną szaleństwa. Pani Rak musi też czuć silne uczucie bijące od partnera. Jeżeli tego nie będzie, to będzie odczuwała strach przed samotnością i paradoksalnie będzie wolała wcześniej zakończyć związek, aby mieć czas na znalezienie nowego partnera.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Raka

Waga - idealnie

Pan Waga będzie idealnym partnerem dla kobiety spod znaku Raka dlatego, że u tego mężczyzny wszystko jest odpowiednio wyważone. Wbrew pozorom nie jest to monotonia. Jest to raczej równoważenie. Gdy on pozwoli sobie na szaleństwo, to za chwilę odpowie odpowiedzialnością. Gdy pozwoli sobie na hazardowe zagranie, to za chwilę zrobi coś całkowicie przemyślanego. Taka huśtawka postępowania bardzo odpowiada pani Rak.

Wodnik, Skorpion - bardzo dobrze

Mężczyźni spod znaku Wodnika i Skorpiona, to bardzo dobrzy partnerzy dla pani Rak. Wodnik będzie uspokajał zbyt wielkie emocje kobiety spod znaku Raka. Natomiast Skorpion, będzie stał za nią murem, nie da jej skrzywdzić nawet wtedy, gdy zdarzy się, że akurat są na wojennej ścieżce.

Koziorożec, Ryby, Baran, Byk, Rak, Panna, Strzelec - dobrze

Całkiem dobrze będzie układało się życie kobiety spod znaku Raka z panami spod wyżej wymienionych znaków. Być może nie będzie to życie, o którym można jednoznacznie powiedzieć, że jest stuprocentowo szczęśliwe, ale przecież nie mniej ważne jest to, że po każdej burzy zaczyna świecić słońce.

Lew, Bliźnięta - źle

Chwiejna natura pana Bliźniaka zawsze będzie irytowała panią Wagę. Nie potrafi ona zrozumieć jak można z minuty na minutę zmieniać nastrój i będzie się gryzła tym, że to jej wina. Natomiast pan Lew będzie chciał zdominować panią Rak, a na to ona nigdy sobie nie pozwoli.

.