HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY RYBY

RYBY

Czy kobieta spod znaku Ryb nadaje się na życiową partnerkę?

Pani spod znaku Ryb potrafi się dogadać prawie z każdym mężczyzną. Umie iść na kompromis i robić wszystko, aby w partnerskim życiu układało się co najmniej "jako tako". Wybaczy jednorazową zdradę i zły humor partnera. Jeśli jednak mężczyzna będzie jej wmawiał, że czarne jest białe, a białe czarne, to tego nie zdzierży. Organicznie nienawidzi, jak ktoś chce zrobić z niej wariatkę. Woli gorzką prawdę od słodkiego kłamstwa.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Ryb

Lew - idealnie

Pan Lew lubi rządzić, a pani spod znaku Ryb potrafi się przystosować do tego typu mężczyzny. Nie jest to bezkrytyczne słuchanie rozkazów partnera, ale umiejętność kierowania poczynaniami mężczyzny w taki sposób, że on jest przekonany, iż każdy pomysł na życie jest jego pomysłem.

Rak, Panna - bardzo dobrze

Partnerka spod znaku Ryb będzie znosić humory pana Panny i Raka. Jego złe dni przetrzyma bez mrugnięcia okiem. Dlatego też panowie spod powyższych znaków Zodiaku będą kochać je za ta wyrozumiałość, a wdzięczność nie pozwoli im zostawić pani Ryby, by odejść do innej kobiety.

Koziorożec, Ryby, Baran, Byk, Bliźnięta, Waga - dobrze

Umiejętność dogadywania się z mężczyznami bez względu na sytuację daje możliwość szczęśliwego związku prawie ze wszystkimi znakami Zodiaku. Nawet, gdy panowie spod powyższych znaków Zodiaku, będą nieco "kłopotliwi" lub nielojalni wobec swej partnerki, pani "Rybka" za wszelką cenę będzie chciała utrzymać ten związek.

Wodnik, Skorpion, Strzelec - źle

Pani spod znaku Ryb będzie robiła wszystko, aby związek ze Strzelcem, Skorpionem lub Wodnikiem układał się dobrze. Jednak panowie spod powyższych znaków Zodiaku, gdy zauważą, że mogą pozwolić sobie na wiele będą pozwali sobie na coraz więcej.

.