HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY SKORPION

SKORPION

Czy kobieta spod znaku Skorpiona nadaje się na życiową partnerkę?

PPani Skorpion to niezwykle temperamentna kobieta. Jej partner powinien być albo pewny siebie i trudny do złamania przy większym życiowym wietrze, albo mieć w sobie coś z amanta, Casanowy, Do Juana czy też innego kochanka wszechczasów. Warunek oczywiście jest jeden - Casanowa tak, ale tylko dla Skorpionicy i dla nikogo innego więcej. Tak czy inaczej życie z panią Skorpion nie będzie nudne, cokolwiek miałoby to znaczyć.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Skorpiona

Koziorożec - idealnie

Mężczyzna spod znaku Koziorożca, to idealny partner dla Skorpionicy, bo nie da sobie dmuchać w kaszę. Ich wzajemne relacje można określić przysłowiem, że "kto się czubi, ten się lubi". Ich pierwsze spotkanie może wydawać się nieporozumieniem. Jednak z każdą chwilą będzie ich ciągnęło do siebie jak przeciwne strony magnesu.

Skorpion, Strzelec - bardzo dobrze

Dwa Skorpiony będą ze sobą walczyć przez całe życie, a jednocześnie jak już będą ze sobą, to nie będą potrafiły się rozstać, a jedno za drugim by w ogień skoczyło. Istne życie na wariackich papierach. Natomiast pan Strzelec ma w sobie coś takiego, że ujarzmi gwałtowna naturę Skorpionicy.

Ryby, Byk, Bliźnięta, Lew, Waga - dobrze

Panowie urodzeni pod powyższymi znakami Zodiaku powinni sobie poradzić z panią Skorpion. Jeśli jednak przez chwilę okażą swoją słabość, to nie mają co liczyć na jej litość. Albo bezwarunkowo się jej podporządkują, albo się rozstaną.

Wodnik, Baran, Rak, Panna - źle

Pani Skorpion ma zbyt wielką chęć dominacji jak na nerwy i potrzeby panów urodzonych pod powyższymi znakami Zodiaku. W jednym z takich związków Skorpionica prędzej wbije żądło, niż pójdzie na ustępstwa i imię kompromisu i wspólnego szczęścia.

.