HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY SKORPION

SKORPION

Czy mężczyzna spod znaku Skorpiona nadaje się na życiowego partnera?

Mężczyzna spod znaku Skorpiona bywa złośliwy. Nie dlatego, że koniecznie chce urazić partnerkę. To jest po prostu takie niekonwencjonalne poczucie humoru. Tak czy inaczej kobieta musi być odporna na wszelkiego rodzaju docinki, aby z nim wytrzymać. Jeśli jednak umie odpłacić mu tym samym lub nie zwraca uwagi na jego zachowanie, to wtedy on przestaje zachowywać się tak ja nie powinien.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Skorpiona

Waga - idealnie

Pani Waga jest idealną partnerką dla Skorpiona, ponieważ potrafi w doskonały sposób zniwelować jego negatywne cechy. Skorpion nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że kobieta Waga wywiera na niego bardzo pozytywny wpływ. Nie mniej ważne jest to, że Skorpion wydaje jej się mężczyzną twardym, męskim i zdecydowanym. Za to go szanuje i nawet wyjątkowo toleruje męskie słabości.

Rak, Skorpion - bardzo dobrze

Dwa Skorpiony będą ze sobą walczyć przez całe życie, a jednocześnie jak już będą ze sobą, to nie będą potrafiły się rozstać, a jedno za drugim by w ogień skoczyło. Istne życie na wariackich papierach. Podobnie rzecz ma się z panią Rak i panem Skorpionem przy czym w takim związku jedna ze stron wywalczy dominację.

Baran, Byk, Bliźnięta, Lew, Strzelec - dobrze

Pan Skorpion z paniami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku dogada się tylko wtedy, gdy według niego wychowa sobie je tak jak chce. Wtedy ich życie będzie układało się poprawnie. Gdy jednak kobieta nie da się "wychować" lub Skorpion pozwoli sobie przejść nieprzekraczalną granicę we wzajemnych stosunkach, wówczas może dojść do katastrofy.

Koziorożec, Wodnik, Ryby - źle

Panie spod znaku Ryb i Wodnika diametralnie odbiegają natura od pana Skorpiona i nigdy się nie dogadają. Natomiast pani Koziorożec nie zniesie swoistego poczucia humoru Skorpiona.