HOROSKOP PARTNERSKI DLA KOBIETY STRZELEC

STRZELEC

Czy kobieta spod znaku Strzelca nadaje się na życiową partnerkę?

Niezwykły urok pani Strzelec robi wrażenie na wszystkich mężczyznach. Nawet kobieta o przeciętnej urodzie potrafi zauroczyć każdego pana. Zazdrośnicy nie maja szans na "żyli długo i szczęśliwie". Wszystko przez to, że kobieta Strzelec strzela oczyma we wszystkich kierunkach, gdzie znajduje się płeć brzydka. Robi to nawet wtedy, gdy nie ma nic zdrożnego na myśli. Ona po prostu obserwuje i ocenia.

Najlepsi zodiakalni partnerzy dla kobiety spod znaku Strzelca

Lew - idealnie

Pani Strzelec będzie idealnie czuć się przy panu Lwie dlatego, że bardzo lubi być słabą kobietką, która oddaje mu wszystko to, co ma najlepsze. Lwy bywają zazdrosne lecz panie Strzelec jednym uśmiechem skierowanym do partnera natychmiast zmieniają napiętą atmosferę w żar pożądania i miłości. Władcze Lwy nie mają sumienia gniewać się na kobiety spod znaku Strzelca.

Wodnik, Bliźnięta - bardzo dobrze

Kobiety spod znaku Strzelca bez większych problemów będą żyć z Wodnikiem lub Bliźniętami. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że zazwyczaj to one podrywają mężczyzn urodzonych pod tymi znakami Zodiaku, a potem prowadza ich do ołtarza.

Ryby, Baran, Rak, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec - dobrze

Panowie urodzeni pod powyższymi znakami Zodiaku zawsze i wszędzie będą pożądać panie urodzone pod znakiem Strzelca. Ich magnetyczny urok będzie powodował wiele erotycznych uniesień. Nie daj jednak Boże, by po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak", mężczyzna okazał się tak zwanymi ciepłymi kluchami.

Koziorożec, Byk - źle

Chociaż wszelkie znaki na Ziemi i niebie nie wskazują na to, aby panowie urodzeni pod znakami Byka i Koziorożca nie mogli się dogadać z panią Strzelec, to jednak nie ma szans na to, aby ich związek przetrwał próbę czasu. Wszystko przez to, że oni będą uciekali przed miłością, a ona nie będzie miała siły ich gonić.

.