HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY STRZELEC

STRZELEC

Czy mężczyzna spod znaku Strzelca nadaje się na życiowego partnera?

Pan Strzelec lubi skakać z kwiatka na kwiatek. Jest to dla niego tym łatwiejsze, że wzbudza erotyczne pożądanie u wielu kobiet. Gdy jednak się zakocha, to ustatkuje się do tego stopnia, że nie będzie zwracał uwagą na żadną inną kobietę. Trzeba jednak pamiętać, aby okazywać mu uczucie i oddanie. Gdy tego zabraknie może wrócić do swych nawyków sprzed czasu, gdy ślubował wierność. Jeśli dobór partnerki będzie idealny, to nie ma żadnej siły, aby go od niej oderwać.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Strzelca

Panna - idealnie

Pani Panna bywa czasami znudzona partnerskim życiem, ale przy panu Strzelcu staje się ognistą kochanką i oddaną partnerką. Lubi bowiem mężczyzn taki jak Strzelec, o którego bywa zazdrosna, ale nie na tyle, aby ta zazdrość był chorobliwa.

Bliźnięta, Skorpion - bardzo dobrze

Pan Strzelec stworzy z panią urodzoną pod znakiem Bliźniąt bardzo udany związek, ponieważ ona pragnie mężczyzny umiejącego zachować klasę wobec kobiety w każdej sytuacji. Natomiast Skorpionica chociaż potrafi każdemu mężczyźnie zrobić z życia piekło, to przy Strzelcu łagodnieje i staje się miękka jak wosk.

Koziorożec, Baran, Rak, Lew, Waga, Strzelec - dobrze

Panie urodzone pod powyższymi znakami Zodiaku być może nie są idealnymi partnerkami dla Strzelca. Wystarczy jednak, aby permanentnie wykazywały nim zainteresowanie, to wtedy wszystko będzie układało się dobrze.

Wodnik, Ryby, Byk - źle

Pan Strzelec nigdy nie będzie tolerował chłodu pań urodzonych pod znakami Wodnika i Ryb, a ociężałość kobiety Byka zawsze będzie go odpychała. Nawet chwilowe zauroczenie jest w tym przypadku wątpliwe, a jeżeli do niego dojdzie, to i tak minie. Jeżeli nie jej, to jemu.

.