HOROSKOP PARTNERSKI DLA MĘŻCZYZNY WAGA

WAGA

Czy mężczyzna spod znaku Wagi nadaje się na życiowego partnera?

Mężczyzna spod tego znaku lubi jasne sytuacje. Jego partnerka nie musi być idealna, ale musi go kochać bezwarunkowo. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, to nie ma co liczyć na spokojne życie. Co prawda nie jest skłonny do spektakularnych rozstań, ale jeśli nie układa mu się życie partnerskie, to szuka odskoczni w ramionach innej kobiety. Potrafi prowadzić podwójne życie i nie widzi w tym nic zdrożnego.

Najlepsze zodiakalne partnerki dla mężczyzny spod znaku Wagi

Rak - idealnie

Z panią spod znaku Raka, pan Waga będzie czuł się szczęśliwy. Niewiasta Rak, potrafi bowiem zachować równowagę między uczuciowymi emocjami i potrzebą dostatniego życia. Jak wiadomo Wagą potrzebna jest taka równowaga i wszelkie przechyły w jedną lub druga stronę powodują, że staje się nie do zniesienia.

Lew, Waga - bardzo dobrze

Z panią Lew partnerskie życie pana Wagi będzie układało się bez większych zastrzeżeń. Wszystko przez to, że Lwica nie musi kochać, by okazywać miłość. Natomiast Pani Waga da panu Wadze pożądany przez niego spokój. Oboje potrzebują stabilizacji i oboje do niej dążą.

Wodnik, Ryby, Baran, Panna, Skorpion, Strzelec - dobrze

Życie pana Wagi będzie się dobrze układało z paniami urodzonymi pod powyższymi znakami Zodiaku. Czasami on, albo ona będą mieli ochotę zakończyć ten związek lecz zazwyczaj kończy się to tylko na myślach i gdy przychodzą lepsze dni, wówczas wszystko wraca do normy.

Koziorożec, Byk, Bliźnięta - źle

Powyższe znaki Zodiaku w odniesieniu do kobiet nie dadzą szczęścia panu Wadze. Panie Koziorożec i Byk zbyt często będą okazywać swoje niezadowolenie, a pan Waga nie będzie potrafił przekabacić ich na swoja stronę. Natomiast pani spod znaku Bliźniąt swą podwójna naturą nigdy nie da mu partnerskiej stabilności, o którą on walczy przez całe życie.

.